Do biegu gotowi?
Copy

Kopiuj tekst

Do biegu gotowi?

Czwarty mBank Łódź Maraton odbędzie się 13 maja br. w Łodzi. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest on-line. 

Podobnie, jak w ubiegłych latach, organizatorzy przygotowali trasy zarówno dla sportowców jak i amatorów aktywnego spędzania czasu - uczestnicy będą walczyć o zwycięstwo na dystansach:
maraton (42 km 195 m),
półmaraton (21 km 97m) oraz  
10,5 km i 2,5 km.

Tradycyjnie podczas imprezy odbędzie się Ogólnopolski Otwarty Bieg o „Złoty Toporek"" Komendanta Wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi (10,5 km).

Przygotowano również specjalne wyróżnienia dla dziennikarzy oraz przedstawicieli instytucji finansowych. Aby wziąć udział w jednej z odrębnych klasyfikacji, należy przy wypełnianiu wniosku zaznaczyć odpowiednie pole. W biegu stratować mogą także niepełnosprawni. Nowością w tegorocznej edycji będzie odrębna klasyfikacja dla VIPów.

Co więcej organizatorzy przygotowali wiele atrakcji zarówno dla maratończyków, jak i kibiców, w tym Pasta Party w przeddzień imprezy.

Aby uczestnicy mBank Łódź Maraton dobrze przygotowali się do startu w biegu organizatorzy udostępnili specjalny poradnik dotyczący treningu oraz sposobu odżywiania się. Plan treningu, zarówno dla osób pierwszy raz startujących w biegu, jak i zaawansowanych biegaczy, dostępny jest na stronie Maratonu.

mBank Łódź Maraton staje się coraz bardziej znaną i cenioną imprezą w Polsce. Co roku coraz więcej biegaczy przyjeżdża do Łodzi by sprawdzić granice własnej wytrzymałości i odporności psychicznej - mówi Maja Matyjewicz, odpowiedzialna za koordynację imprezy ze strony mBanku.
Maraton to także sposób na popularyzację aktywnego trybu życia a także budowanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami mBanku.

Do tej pory udział w czwartym mBank Łódź Maraton zgłosiło już ponad 100 osób, w tym m.in. himalaista Piotr Pustelnik. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie mBank Łódź Maratonu.


mBank Łódź Maraton odbył się po raz pierwszy w 2003 roku - inicjatorem wydarzenia był Sławomir Lachowski, prezes BRE Banku SA. W zeszłorocznej edycji Maratonu pobiegło 739 miłośników biegania. Organizatorami imprezy są Rudzki Klub Sportowy, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, firma R.I.S.K Wojciech Jemioło. mBank jest głównym patronem imprezy. Tegoroczny Maraton wspiera także Urząd Miasta w Łodzi oraz Łódź Art Center.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.