Sto sposobów inwestowania
Copy

Kopiuj tekst

Sto sposobów inwestowania

Klienci MultiBanku korzystający z Centrum Oszczędzania preferują strategie inwestycyjne oparte na zwiększonym ryzyku. Oczekując najwyższego zysku blisko połowa użytkowników tej innowacyjnej platformy wybiera fundusze akcji.

MultiBank proponuje już 100 funduszy inwestycyjnych o zróżnicowanym ryzyku. Najnowsza modyfikacja oferty inwestycyjnej platformy to 3 subfundusze Parasolowego Funduszu Funduszy Zagranicznych PZU TFI.  


– Pozwalają one na inwestowanie oszczędności na rynkach światowych, za pośrednictwem najlepszych funduszy zagranicznych – tłumaczy Daniel Wrzesiński z MultiBanku. – Równocześnie, dzięki strukturze parasolowej, klient może dokonywać zmian strategii inwestowania – czyli przenosić środki między poszczególnymi subfunduszami – bez konieczności płacenia podatku od zysków kapitałowych –
dodaje Wrzesiński.
Z Centrum Oszczędzania MultiBanku korzysta obecnie 53 tys. klientów, którzy mogą dokonywać wyboru strategii inwestycyjnej poprzez bezprowizyjny zakup jednostek funduszy. 49% klientów wybiera fundusze akcji, 38% fundusze hybrydowe. Z funduszy obligacji i rynku pieniężnego korzysta 13% klientów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.