mBank mobile w prezencie
Copy

Kopiuj tekst

mBank mobile w prezencie

mBank mobile wraz z mBankiem rozpoczął akcję promocyjną w wybranych mKioskach. Każdy Klient, który weźmie KREDYT gotówkowy, otrzyma starter mBank mobile w prezencie. Akcja potrwa do połowy marca.

mKioski, w których trwa akcja promocyjna, oznaczone są plakatami mBank mobile. Lista punktów dostępna jest w serwisie http://www.mobile.pl/.

Jednocześnie w Centrach Finansowych mBanku wciąż trwa promocja dla osób, które wezmą kredyt hipoteczny. Do każdego uruchomionego kredytu dołączony jest starter mBank mobile, a na nim 500 minut gratis do wykorzystania na rozmowy i SMSy.

Zestawy startowe mBank mobile można kupić w SKLEPIE na stronie http://www.mobile.pl/ oraz w sieci punktów partnerskich Blue Media.

mBank rozwija sieć mKiosków w centrach handlowych w miastach na terenie całej Polski. W mKiosku znajdują się m.in. 2 stanowiska internetowe, dzięki którym Klienci mają zapewniony stały dostęp do rachunków w mBanku, stanowisko telefoniczne oraz wpłatomat. Ponadto w mKiosku Klienci mogą zasięgnąć informacji u pracownika mBanku oraz złożyć wniosek o KREDYT gotówkowy oraz kartę kredytową.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.