12 strategii inwestowania
Copy

Kopiuj tekst

12 strategii inwestowania

Centrum Oszczędzania, czyli platforma inwestycyjna MultiBanku umożliwiająca zakup jednostek funduszy inwestycyjnych bez prowizji, wzbogaciła się o pierwszy fundusz parasolowy AIG SFIO Parasol Podatkowy. Teraz bez konieczności płacenia podatków od zysków klienci mogą zmieniać strategię inwestycyjną w zależności od bieżącej sytuacji rynkowej. 

- AIG SFIO Parasol Podatkowy to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy skłonność do ryzyka łączą z ostrożnością w inwestowaniu - mówi Daniel Wrzesiński, odpowiedzialny za fundusze inwestycyjne w MultiBanku - Inwestorzy w ramach jednego funduszu mogą lokować oszczędności w 12 subfunduszach, o zróżnicowanej strukturze instrumentów od najbezpieczniejszych papierów rynku pieniężnego po światowe akcje giełdowe. Dodatkową zaletą jest możliwość przenoszenia środków w obrębie subfunduszy bez konieczności płacenia podatku od zysków kapitałowych.

Informacje dodatkowe:

A. Centrum Oszczędzania MultiBanku
to innowacyjne rozwiązanie bankowe dostępne 24 godziny na dobę. Łączy jednym miejscu Fundusze Inwestycyjne, Usługę Maklerską, lokaty bankowe oraz Indywidualne Konta Emerytalne. Dzięki internetowi umożliwia bezprowizyjny zakup jednostek funduszy inwestycyjnych.


B. W ramach AIG SFIO Parasol Podatkowy znajduje się 12 subfunduszy:


    1.Subfundusze rynku pieniężnego i obligacji

      - AIG Subfundusz Pieniężny

      - AIG Subfundusz Obligacji

      - AIG Subfundusz Zagranicznych Obligacji

      - AIG Subfundusz Obligacji Światowych    2.Subfundusze mieszane (hybrydowe)      

      - AIG Subfundusz Stabilnego Wzrostu

      - AIG Subfundusz Zrównoważony Nowa Europa

      - AIG Subfundusz Zrównoważony Azjatycki

      - AIG Subfundusz Zrównoważony Światowy    3.Subfundusze akcji

      - AIG Subfundusz Akcji

      - AIG Subfundusz Akcji Chińskich i Azjatyckich

      - AIG Subfundusz Akcji Rynków Wschodzących

      - AIG Subfundusz Akcji Światowych


Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.