Rachunki walutowe w funtach brytyjskich
Copy

Kopiuj tekst

Rachunki walutowe w funtach brytyjskich

12 lutego 2007 roku MultiBank wprowadzi do oferty rachunki walutowe w funtach brytyjskich. To kolejny sygnał potwierdzający, że banki dostrzegają potencjał, jaki zrodził się w związku z masowym pobytem Polaków w Wielkiej Brytanii.

Rachunek umożliwia dokonywanie przelewów walutowych oraz otwieranie lokat terminowych w brytyjskiej walucie.

–  Rachunek jest bardzo wygodny w obsłudze. Multilinia (call centre MultiBanku) i Internet umożliwiają kontrolowanie stanu naszych finansów i wykonywanie przelewów w każdej chwili i w dowolnym miejscu na świecie. Zależy to wyłącznie od woli, możliwości i potrzeb posiadacza rachunku – tłumaczy Anna Kapluk-Pryczek z MultiBanku.
Rachunki walutowe w funtach nie posiadają funkcjonalności pozwalającej na dokonywanie wpłat i wypłat gotówkowych (mają je rachunki walutowe w USD i EUR). Zasilenie oraz wypłata z rachunku może odbywać się tylko bezgotówkowo, czyli przelewem.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.