mBank na Walentynki
Copy

Kopiuj tekst

mBank na Walentynki

Z okazji Dnia Zakochanych, Klienci mBank mobile mogą rozmawiać za darmo 3 razy dłużej. Ponadto mBank wraz z Pocztą Kwiatową przygotował walentynkowy konkurs dla wszystkich mKlientów.


Z okazji Walentynek mBank mobile potroił ilość darmowych minut, które Klienci otrzymują za płatności kartami mBanku. Wszyscy, którzy wezmą udział w walentynkowej promocji, za każde 100 zł wydane w lutym br., otrzymają aż 9 minut rozmów gratis.

Aby skorzystać z promocji „Rozmawiaj 3 razy dłużej" wystarczy posiadać, lub kupić do 14 lutego br. starter mBank mobile i do końca miesiąca doładować go kwotą co najmniej 20 zł poprzez mTRANSFER ze strony poświęconej promocji. Darmowe walentynkowe doładowania, które można wykorzystać na połączenia głosowe, SMS-y, MMS-y i Internet, zrealizowane zostaną 15-tego marca.

mBank mobile to pierwszy w Polsce, wirtualny niezależny operator sieci komórkowej.

W ofercie mBank mobile znajdują się:

usługi GSM: połączenia głosowe, SMS, MMS oraz dostęp do Internetu (GPRS)

telefony NOKIA: bez simlocka, w atrakcyjnych cenach.

Dzięki unikalnemu połączeniu usług telekomunikacyjnych z finansowymi, Klienci mBank mobile, którzy korzystają z mBanku, otrzymują dodatkowe korzyści oraz wygodę. Doładowując telefon poprzez mTRANSFER zyskują dodatkowo 10% wartości doładowania, np.: zasilając konto kwotą 20 zł, otrzymują 22 zł na rozmowy i SMSy. Każde 100 zł wydane kartami mBanku nagradzane jest darmowymi minutami.

Koszt startera to 10 PLN, a cała kwota jest do wykorzystania na połączenia głosowe, wiadomości SMS, MMS lub dostęp do Internetu. Konto pre-paid można doładować przez Internet dowolną kwotą - już od 1 PLN. Startery oraz telefony mBank mobile można kupić na stronie http://www.mobile.pl/ oraz w sieci punktów Bluemedia.

Dodatkowo mKlienci mogą w mSZOPIE wziąć udział w konkursie zorganizowanym wspólnie z Pocztą Kwiatową z okazji Dnia Zakochanych. Wystarczy wejść na
stronę konkursu oraz odpowiedzieć na trzy proste pytania do 12 lutego br. Na zwycięzców czekają nagrody: walentynkowe bukiety, elegancka bransoleta, słonik oraz ekskluzywne perfumy.

Wszyscy zakochani mogą znaleźć w mSZOPIE różnorodne prezenty dla ukochanej osoby.


mBank to lider innowacyjności na rynku finansowym w Polsce. Jako pierwszy Bank w Polsce uruchomił niezależnego wirtualnego operatora komórkowego mBank mobile oraz pasaż handlowy - mSZOP, w którym Klienci mogą zakupić szeroką gamę produktów w atrakcyjnych cenach.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.