Płacisz kartami - rozmawiasz za darmo
Copy

Kopiuj tekst

Płacisz kartami - rozmawiasz za darmo

Klienci mBank mobile dokonujący płatności kartami, otrzymują darmowe minuty w ramach promocji ‘Minuty za zakupy'. Ponadto mBank umożliwił korzystanie z kolejnych form bezpiecznego dokonywania płatności za zakup startera lub doładowania karty mBank mobile.

Aby skorzystać z promocji wystarczy zarejestrować swój mPROFIL na stronie www.mobile.pl. Za każde 100 zł zapłacone kartami mBanku, Uczestnik promocji otrzymuje doładowanie konta mBank mobile w postaci równowartości 3 minut. Tak więc osoba, której miesięczne obroty kartami płatniczymi wynoszą 1500 PLN, otrzyma 45 minut rozmów gratis.

Po pierwszym miesiącu obowiązywania promocji, średnia wartość darmowych doładowań przyznanych Uczestnikom wyniosła 30 minut.

Jednocześnie w serwisie http://www.mobile.pl/ dodane zostały kolejne formy dokonywania płatności - MultiTransfer oraz Przelew 24.

Dzięki tym rozwiązaniom, teraz również Klienci Banku Zachodniego WBK oraz Multibanku mogą wygodnie i bezpiecznie realizować transakcje zakupu starterów lub zasilenia karty pre-paid bezpośrednio ze strony mBank mobile - pierwszego wirtualnego operatora w Polsce.

mBank mobile proponuje swoim Klientom telefony komórkowe Nokia, bez simlocka, w nowych, konkurencyjnych cenach.

Telefony dostępne są w sklepie internetowym www.mobile.pl.

Oferta mBank mobile skierowana jest przede wszystkim do Klientów korzystających z usług mBanku. Z połączenia głosowe do wszystkich sieci zapłacą oni 60 gr za minutę, a za wiadomość SMS - 18 gr. Dodatkowo proponowane przez bank promocje umożliwiają znaczne obniżenie kosztów korzystania z mBank mobile.

Jak podał dziennik Rzeczpospolita (Rz. 21.12.2006), Klienci korzystający z promocji ‘Minuty za zakupy' mogą obniżyć średni koszt minuty rozmowy nawet do 0,16 PLN.

Klienci mBank mobile mogą skorzystać również z innych promocji: "jestem-mobile" - osoby, które polecą mBank mobile, mogą rozmawiać nawet z 20 osobami, za półdarmo lub wysyłać SMS-y za 5 groszy.

"Weź kredyt hipoteczny, odbierz 500 minut gratis" - każdaosoba, która weźmie kredyt hipoteczny w mBankuotrzyma kartę SIMwraz z pakietem 500 darmowych minut do wykorzystania wokresie 12 miesięcy.

mBank mobile to oferta oparta na prostych zasadach, bez ukrytych kosztów i skomplikowanych taryf. W ramach telefonii mBanku użytkownicy mogą wykonywa połączenia głosowe, wysyłać SMSy ora MMSy a także korzystać z Internetu (GPRS).
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.