Eksperci polecają mBank
Copy

Kopiuj tekst

Eksperci polecają mBank

Rachunki oraz usługi kredytowe mBanku zostały uznane za godne polecenia Klientom nowoczesnym, którzy dbają o swój portfel.

Rachunek rozliczeniowy eKONTO został uznany za najlepszą ofertę konta osobistego. Jego podstawowe zalety to brak opłat za otwarcie i prowadzenie oraz koszt przelewu do innych banków na poziomie 0,50 PLN. Równie wysoko zostały ocenione karty kredytowe oferowane przez mBank. Ich wyróżnikiem jest niskie oprocentowanie kredytu oraz brak wysokich opłat za wydanie. Według raportu przygotowanego przez dziennik Gazeta Prawna oraz portal finansowy Bankier.pl, mBank posiada także atrakcyjny
kredyt odnawialny. Ponadto eksperci polecają bezpłatny rachunek oszczędnościowy
eMAX plus, którego oprocentowanie, niezależnie od wielkości wkładu, wynosi 3,6%.

mBank posiada także najlepszą ofertę kredytu hipotecznego w złotówkach oraz frankach szwajcarskich. Oceniając ten produkt eksperci wzięli pod uwagę nie tylko wysokość oprocentowani kredytu, ale także opłaty, prowizje, koszt przewalutowania, czas otrzymania kredytu itp.

Raport, opublikowany został w artykule „By znaleźć najlepszą ofertę, szukaj w wielu bankach" (Gazeta Prawna 23.01.2007). Autorzy rankingu oceniali ofertę banków pod względem atrakcyjności cenowej. Treść artykułu dostępna jest na stronie Media o mBanku.

Obecnie z usług mBanku korzysta już przeszło 1,3 mln Klientów. To aż 30% więcej niż w styczniu 2006 roku. mBank pozostając innowatorem na rynku usług finansowych, staje się otwartą platformą finansową, oferując Klientom dostęp do gamy usług bankowych, ubezpieczeniowych oraz inwestycyjnych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.