Finanse są trendy
Copy

Kopiuj tekst

Finanse są trendy

MultiBank rozpoczął test nowego projektu pod nazwą Trend Shop. W trzech łódzkich placówkach klienci mogą podziwiać motocykle marki Triumph, które stanowią niekonwencjonalną formę reklamy kredytu na zakup środków transportu.  

-Postanowiliśmy wprowadzić innowacyjną na naszym rynku metodę promowania produktów bankowych opartą o niestandardową wizualizację oferty. To całkowicie nowe podejście polegające na prezentowaniu przy współpracy z uznanymi markami, przedmiotów i rozwiązań bliskich potrzebom i stylowi życia klientów MultiBanku. To sposób na przedstawienie produktów finansowych z definicji niematerialnych, które mogą finalnie przybierać różną postać. My prezentujemy jedną z możliwości - mówi Anna Łaszkiewicz, Dyrektor Marketingu MultiBanku.

Ekspozycja opatrzona jest informacją o możliwości zakupu prezentowanych przedmiotów przy wykorzystaniu rozwiązań oferowanych przez MultiBank. Jak podkreślają specjaliści już w ciągu pierwszego dnia trwania testu zaobserwowano ogromne zainteresowanie klientów i przechodniów. – Obecnie planujemy ekspozycje w Warszawie, Krakowie i Trójmieście - dodaje Łaszkiewicz.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.