BRE Bank trzeci na rynku kredytów hipotecznych
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank trzeci na rynku kredytów hipotecznych

W 2006 roku (od stycznia do grudnia) BRE Bank sprzedał  klientom detalicznym mBanku i MultiBanku 22,4 tys. kredytów hipotecznych (kredyty uruchomione) o łącznej wartości 4,61 mld zł. Tym samym wartość uruchomionych kredytów wzrosła w porównaniu z 2005 rokiem o 160%. Wg zestawień rynkowych (Rzeczpospolita z 17.01.2007) dało to BRE Bankowi awans na 3 miejsce na rynku kredytów hipotecznych w Polsce. Rosnące wskaźniki potwierdzają wyjątkowość oferty BRE Banku oraz jego coraz silniejszą pozycję na tym rynku. 

W okresie od stycznia do grudnia 2006 r. mBank uruchomił 10,3 tys. kredytów hipotecznych na łączną kwotę ponad  2,29 mld zł.

MultiBank sprzedał w tym czasie (kredyty uruchomione) 12,1 tys. kredytów na kwotę 2,32 mld zł.

W 2005 roku oba banki sprzedały kredyty o wartości 1,76 mld (664 mln zł mBank i 1,102 mld  zł MultiBank).

Średnia miesięczna wartość uruchomionego w 2006 roku kredytu hipotecznego wyniosła w mBanku: 222,3 tys. zł, zaś w MultiBanku 191,3 tys. zł.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.