mBank gra dla WOŚP
Copy

Kopiuj tekst

mBank gra dla WOŚP

mBank zaprasza do udziału w aukcji gadżetów, z której całkowity dochód zostanie przekazany na konto Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Ponadto mBank zachęca do udziału w kolejnej akcji mKilienci potrzebującym.

Jak co roku, mKlienci biorący udział w licytacji na rzecz Fundacji WOŚP na Allegro mogą zdobyć mBankowe gadżety z najnowszej kolekcji. Na aukcji można wylicytować zarówno drobne przedmioty jak smycz, podstawkę pod kubek, kubki, portfel, budzik, termos, czy mysz, jak i bardziej wartościowe gadżety m.in. plecaki, torbę na laptopa, pen drive, okolicznościowy komplet kart mBanku oraz najnowszy kalendarz mBanku.

Nowością tegorocznej licytacji są gadżety mBank mobile dla miłośników komórek: lampka, zawieszka oraz kostki. Ponadto można zdobyć Złoty Starter mBank mobile o numerze 783 333 333.

W zeszłorocznym Finale mKlienci wylicytowali gadżety za łączną sumę w wysokości
6 207 PLN.

Strona internetowa poświęcona aukcji gadżetów jest częścią serwisu mBank w Społeczności, w którym znajdują się m. in. informacje o wydarzeniach i organizacjach wspieranych przez mBank.

Ponadto na stronach serwisu trwa również świąteczna zbiórka pieniędzy mKlienci potrzebującym. W jej ramach Klienci mogą wesprzeć organizacje charytatywne: Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, Fundację Kolorowy Świat, Fundację dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi Krwinka oraz Fundację Mam Marzenie, dokonując przelewów za pośrednictwem bezpłatnej usługi mTRANSFER. Ze strony mBank w Społeczności
można również wysłać e-kartkę zaprojektowaną przez jednego z podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

mBank jest mecenasem kultury, sponsorem imprez edukacyjnych i sportowych. Umacnianie i poszerzanie relacji z Klientami, którzy tworzą mSpołeczność pierwszego wirtualnego banku w Polsce, to jeden z najważniejszych elementów strategii funkcjonowania mBanku.

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest największą pozarządową organizacją charytatywną w Polsce. Głównym celem działalności fundacji jest zbieranie środków na ratowanie życia chorych osób w szczególności dzieci, poprawy stanu ich zdrowia oraz promocje profilaktyki zdrowotnej. Do tej pory WOŚP zebrał w sumie 64 mld dolarów, dzięki którym został zakupiony nowoczesny sprzęt medyczny.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.