Nowe mRabatki na jesienne zakupy w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Nowe mRabatki na jesienne zakupy w mBanku

Klienci mBanku dzięki mRabatkom taniej kupują jesienne kolekcje PAWO, Pierre Cardin oraz Roy Robson.

Tradycją mBanku są mRabatki, czyli przedsięwzięcie promocyjne mBanku, realizowane wspólnie z wybranymi Partnerami. Dzięki akcji, płacąc dowolnymi kartami kredytowymi lub debetowymi, Klienci korzystają ze specjalnych zniżek w salonach Partnerów.

W najnowszej edycji mRabatek mBank zaprasza do zakupów najnowszych kolekcji  jesienno-zimowych w sklepach PAWO, Pierre Cardin oraz Roy Robson. Dla Klientów mBanku nowości dostępne są z 15-proc. rabatem od ceny wyjściowej. Promocja obowiązuje od 26 października do 8 listopada br.

PAWO, Pierre Cardin oraz Roy Robson współtworzą na co dzień programy rabatowe do kart kredytowych mBanku. mRabatki to jeden z programów rabatowych w mBanku, mający na celu nagradzanie ponad 2,2 miliona Klientów - bez żadnych warunków czy konieczności uciążliwego liczenia punktów. Stanowią atrakcyjne uzupełnienie stałych programów rabatowych, umożliwiając okazjonalne dokonywanie korzystnych zakupów.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.