BRE Bank najlepszy na rynku Private Banking w rankingu „Euromoney Magazine”
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank najlepszy na rynku Private Banking w rankingu „Euromoney Magazine”

9 stycznia br. BRE Bank został uznany przez prestiżowy brytyjski „Euromoney Magazine” za najlepszą instytucję oferujacą usługi Private Banking w Polsce. BRE Bankowi został tym samym przyznany tytuł „Best Private Bank in Poland”. Najlepszym bankiem na światowych rynkach usług dla najbogatszych klientów eksperci „Euromoney” uznali bank UBS.

Styczniowy numer magazynu „Euromoney” prezentuje przegląd najlepszych instytucji finansowych na świecie oferujących usługi wealth management (zarządzania majątkiem) dla najbogatszych klientów. W kilkunastu kategoriach konkursowych BRE Bank otrzymał najwyższe noty spośród polskich banków. Szczególnie wysoko zostały ocenione usługi private banking BRE Banku oraz jakość zarządzania relacjami z klientami. Prestiżowa nagroda dowodzi, że BRE Bank jest na najlepszej drodze do realizacji swojej misji i stania się „najlepszą instytucją finansową dla wymagających Klientów”.

BRE Bank został oceniony jako najlepszy bank pod względem oferty dla:  przedsiębiorców, kadry kierowniczej korporacji, klientów zamożnych i bardzo zamożnych, a także w kategoriach: odziedziczony majątek i działalność gospodarcza, inwestycje w fundusze hedgingowe, zarządzanie relacjami z klientami, prywatność i bezpieczeństwo, technologia przyjazna dla użytkownika, zarządzanie portfelem instrumentów kapitałowych, produkty strukturyzowane.

„BRE Bank był w Polsce pionierem usług Private Banking w Polsce. Tak jak kilkanaście lat temu, tak i teraz naszym celem nadrzędnym jest stałe wyprzedzanie potrzeb Klientów, którym zapewniamy najwyższej jakości produkty, doradztwo i wsparcie w konstruowaniu portfela inwestycyjnego. Od lat czynimy starania na rzecz przeniesienia najlepszych, światowych praktyk bankowości prywatnej do Polski, gdzie rynek najzamożniejszych klientów jest wciąż bardzo młody, ale za to bardzo dynamicznie się rozwija. Nagroda „Euromoney” to kolejny dowód na to, że konsekwentnie wprowadzana w BRE Banku strategia biznesowa segmentu Private Banking jest dostrzegana także przez niezależnych ekspertów. Jestem przekonany, że również nasi partnerzy biznesowi docenią tak prestiżowe wyróżnienie, zaś nasi klienci zyskają kolejne potwierdzenie, że dokonali trafnej decyzji wybierając Private Banking w BRE Banku”, komentuje Daniel Ścigała - Dyrektor Departamentu Private Banking w BRE Banku. Private Banking w stronę Wealth Management

Z początkiem nowego roku BRE Bank zrobił kolejny krok w kierunku doskonalenia swojej oferty Private Banking. 8 stycznia br. spółka Skarbiec Investment Management została przekształcona w BRE Wealth Management. Nowa spółka będzie nie tylko świadczyć usługi zarządzania aktywami na zlecenie klientów, ale dodatkowo dostarczać też będzie wiedzę ekspercką spoza zakresu inwestycji kapitałowych. BRE Bank planuje połączenie usług zarządzania portfelami klientów z nowymi propozycjami dla tej grupy najbogatszych Polaków.

- „Planujemy zaoferować dodatkowe usługi jak art banking, doradztwo podatkowe i inwestycyjne czy porady związane z rynkiem nieruchomości. Wprowadzając najnowocześniejsze, światowe wzorce w zakresie zarządzania majatkiem (wealth management), zapewnimy nową jakość usług na rynku Private Banking w Polsce”
- dodaje Daniel Ścigała.

Funkcję Prezesa Zarządu spółki BRE Wealth Management objął Jacek Dekarz.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.