Nowy fundusz w MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Nowy fundusz w MultiBanku

Centrum Oszczędzania MultiBanku, platforma umożliwiająca bezprowizyjny zakup jednostek funduszy inwestycyjnych, poszerzyło swoją ofertę o kolejny 85 fundusz: DWS TOP 50 Małych i Średnich Spółek Plus.

- Ta propozycja z pewnością zaspokoi potrzeby klientów poszukujących funduszy inwestujących w akcje małych i średnich spółek, które, jak pokazał zeszły rok, cieszą się ogromnym zainteresowaniem - mówi Tomasz Raczyński z MultiBanku.

INFORMACJE DODATKOWE:

DWS Polska FIO Top 50 Małych i Średnich Spółek Plus jest funduszem akcyjnym, który co najmniej 70% aktywów netto lokuje w akcje i instrumenty oparte o akcje (prawa poboru, prawa do akcji), emitentów o kapitalizacji rynkowej w dniu dokonania inwestycji niższej niż jeden miliard euro. Celem inwestycyjnym Funduszu jest dynamiczny wzrost wartości aktywów Funduszu w wyniku wzrostu wartości lokat, realizowany poprzez ich aktywne lokowanie w papiery wartościowe o podwyższonym poziomie ryzyka inwestycyjnego, przede wszystkim w akcje spółek o średniej i małej kapitalizacji na rynku polskim, rosyjskim, tureckim oraz na rynkach innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Centrum Oszczędzania MultiBanku to innowacyjne rozwiązanie bankowe dostępne 24 godziny na dobę. Łączy w jednym miejscu Fundusze Inwestycyjne, Usługę Maklerską, lokaty bankowe oraz Indywidualne Konta Emerytalne. Dzięki internetowi umożliwia bezprowizyjny zakup jednostek funduszy inwestycyjnych.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.