Radość Życia dla każdego
Copy

Kopiuj tekst

Radość Życia dla każdego

Karta Radość Życia znalazła się w portfelach już 4 tys. Klientów w ciągu zaledwie 9 tygodni od wprowadzenia jej na rynek. Dostępny jest już drugi katalog Programu Radość Życia.

Radość Życia to wspólne przedsięwzięcie mBanku oraz wydawnictwa Gruner Jahr.

Karta cieszy się uznaniem nie tylko wśród kobiet, ale także panów - 20% właścicieli karty to mężczyźni.

Posiadacz karty ma dostęp do Programu Radość Życia, który zapewnia stałe rabaty w ponad 2200 markowych sklepach oraz punktach usługowych z różnorodnych branż. Dodatkowo w ramach programu przygotowywane są cyklicznie sezonowe oferty.

Dostępna jest już druga edycja katalogu Programu Radość Życia, który można znaleźć m.in. w styczniowych wydaniach Claudii i Naj, ze specjalnymi świąteczno-noworocznymi promocjami.

Zimowe zniżki przygotował Aryton na wybrane modele kurtek (20%), OCHNIK - 7% rabatu na cały asortyment, QUIOSQUE proponuje wieczorowe kimono tańsze o 10%. Atrakcyjne karnawałowe fryzury zapewnia HAIR COIF, oferując 15% zniżki na wszystkie usługi fryzjerskie. Zimowe zabawki w CHICCO zakupimy 10% taniej, a firma ubranka.pl przygotowała specjalną niespodziankę.

Wyróżnikiem karty Radość Życia jest dostępność, wygoda oraz minimum formalności. Kartę można otrzymać wypełniając wniosek dostępny na stronie Programu (www.radosczycia.com.pl), wysyłając kupon-wniosek zamieszczony w katalogu Programu oraz w tytułach wydawnictwa G+J (Claudia, Naj, Gala, Glamour, Moje Mieszkanie), bądź odwiedzając osobiście jeden z mKiosków lub Centrów Finansowych mBanku. Karta dostarczana  jest do Klienta przesyłką kurierską.

Klienci niespełniający warunków przyznania karty kredytowej mogą otrzymać kartę debetową Radość Życia o takiej samej funkcjonalności rabatowej. W przyszłości mBank będzie proponował tym Klientom limit kredytowy, pod warunkiem prawidłowego korzystania z konta przez 6 miesięcy.

mBank, jako lider innowacyjności, cieszy się dużym zaufaniem Klientów - w ciągu 6 lat działalności, wydał już ponad 850 tys. kart debetowych oraz kredytowych. Dążeniem mBanku jest stworzenie otwartej platformy finansowej, w ramach której Klient będzie mógł swobodnie porównywać i wybierać najkorzystniejsze oferty.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.