Gotówka na święta
Copy

Kopiuj tekst

Gotówka na święta

mBank przygotował atrakcyjną ofertę kredytu gotówkowego, który pomoże spełnić marzenia bliskich na Święta. 

Okres przedświąteczny to czas wzmożonych potrzeb finansowych. Dlatego mBank proponuje swoim Klientom szybki i korzystny sposób na pozyskanie środków na gwiazdkowe prezenty. Preferencyjne oprocentowanie KREDYTU gotówkowego dla mKlientów wynosi 13,5%, a prowizja - 2%. Klienci, którzy nie byli wcześniej związani z mBankiem mogą otrzymać kredyt z oprocentowaniem 16% oraz 5% prowizji. Promocja trwa do 24 grudnia br.

KREDYT gotówkowy mBanku posiada już prawie 21 tys. Klientów. To aż 100% więcej niż na początku roku. Średnia wartość udzielonego kredytu wynosi 9,5 tys. PLN.

Kredyt w mBanku można otrzymać nawet przy niskich stałych dochodach, bez poręczycieli czy dodatkowego zabezpieczenia. Klienci mBanku mogą uzyskać kredyt jedynie na podstawie 2 dokumentów tożsamości. Aby otrzymać wyższy limit, wniosek może złożyć dwóch niespokrewnionych ze sobą kredytobiorców. Podpisując umowę Klient może zadecydować, czy chce, by kredyt uległ automatycznemu odnowieniu.

Dodatkowo mBank umożliwia szybki i wygodny sposób uzyskania kredytu - Klient może udać się do jednego z 50 mKiosków lub 15 Centrów Finansowych mBanku. Wniosek można złożyć także przez stronę internetową mBanku lub telefonicznie, za pośrednictwem mLinii. W ramach KREDYTU gotówkowego mBanku można otrzymać
od 500 do 100 000 zł na okres od 3 miesięcy do 60 miesięcy. Pieniądze można wykorzystać od razu, dzięki bezpłatnej karcie

Visa Electron, dokonując transakcji bezgotówkowych w punktach honorujących karty VISA lub wypłacić gotówkę z bankomatu. Każda wpłata na konto zmniejsza wysokość zadłużenia, a odsetki naliczane są tylko od rzeczywiście wykorzystanej kwoty, a nie od całego przyznanego limitu.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.