Podziel, żeby pomnożyć
Copy

Kopiuj tekst

Podziel, żeby pomnożyć

Wysoki zysk z inwestycji i zmiana modelu zarządzania finansami na bardziej zaawansowany to najczęstsze powody zainteresowania klientów mieszanymi produktami depozytowymi. 

- Lokata z funduszem to propozycja dla inwestorów wymagających gwarancji dochodu odsetkowego z części lokacyjnej – tłumaczy Agnieszka Wyrębska z MultiBanku –
Równocześnie ci sami klienci chcą wykorzystywać narzędzia finansowe, które potencjalnie przynoszą dużo wyższe zyski, ale wiążą się z ryzykiem inwestycyjnym. Banki wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku cały czas modyfikują tą ofertę – dodaje Wyrębska.

Od 6 grudnia w MultiBanku wprowadzono nową opcję MultiLokaty z Funduszem, która daje możliwość ulokowania środków w lokatę terminową (do wyboru 3 i 6 miesięczną) w wysokości 25% łącznej kwoty lokaty. Pozostałe 75% kwoty jest lokowane w wybrane fundusze inwestycyjne (Skarbiec Waga, Skarbiec Akcja i Skarbiec III Filar). Minimalna kwota lokaty wynosi 10.000 zł. Tym samym minimalna kwota depozytu terminowego to 2500 zł.Dla części zdeponowanej w banku zaproponowane zostały bardzo korzystne stawki oprocentowania wynoszące 3mies. - 11% oraz 6 mies. - 7%.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.