mBanku oferuje waluty
Copy

Kopiuj tekst

mBanku oferuje waluty

mBank rozszerzył swoją ofertę o konta walutowe oraz przelewy zagraniczne. 

Klienci indywidualni mogą korzystać z rachunku a vista eMAX walutowy, a firmy z konta mBIZNES walutowy w walutach: euro (EUR), dolar (USD), frank szwajcarski (CHF) oraz funt brytyjski (GBP).

mBank wprowadzając do swojej oferty rachunki walutowe oraz przelewy zagraniczne po raz kolejny odpowiada na oczekiwania swoich Klientów. Naszym celem było połączenie wygody korzystania z rachunku oszczędnościowego z bardzo korzystnym oprocentowaniem, które obecnie jest jednym z najlepszych na rynku. Docelowo planujemy jeszcze uatrakcyjnić ofertę, poprzez rozszerzenie możliwości zasilania rachunku o wpłaty gotówkowe w kraju i zagranicą oraz dodanie do niego wygodnej i taniej karty debetowej -
mówi Maciej Witkowski, Wicedyrektor Biura Sprzedaży mBanku, odpowiedzialny za produkty oszczędnościowe i inwestycyjne.

Konta walutowe można zasilić albo wypłacić z nich środki poprzez przelewy pomiędzy bankiem zagranicznym lub krajowym a mBankiem. W przypadku, gdy przelewy następują pomiędzy rachunkiem walutowym a rachunkiem eKONTO lub mBIZNES konto, pieniądze zostają automatycznie przewalutowane po kursie kupna/sprzedaży BRE Banku SA. Klient może ustanowić jeden przelew zdefiniowany na inny rachunek w mBanku, którego jest właścicielem.

mBank nie pobiera opłaty za przelewy przychodzące w walucie identycznej jak waluta rachunku docelowego. Dodatkowo mKlienci mogą dokonywać przelewów zagranicznych również z rachunków bieżących eKONTO oraz mBIZNES konto.

Wyróżnikiem rachunku eMAX walutowy jest:

Połączenie wysokiego oprocentowania konta z zyskiem z tytułu wzrostu walut

Brak opłat za prowadzenie konta

Możliwość wypłaty pieniędzy z konta bez utracenia oprocentowania

Swobodny dostęp do rachunku oraz możliwość wykonywania większości operacji przez Internet lub IVR

Rodzaj waluty
Oprocentowanie eMAX walutowy
CHF 0,70%
USD 3,00%
EUR 2,20%
GBP 3,20%

Z kolei nieoprocentowany mBIZNES walutowy to wygodny sposób do prowadzenia rozliczeń z zagranicznymi kontrahentami w walutach obcych oraz możliwość swobodnego dokonywania przelewów zagranicznych.

Szczegółowe informacje o zmianach zawarte są w Taryfie Prowizji i Opłat i na stronach produktowych mBanku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.