Lokata inwestycyjna dla Klientów Klubu Aquarius
Copy

Kopiuj tekst

Lokata inwestycyjna dla Klientów Klubu Aquarius

Lokata inwestycyjna EUR/PLN STABILIZACJA z pełną gwarancją ochrony kapitału to najnowsza propozycja MultiBanku skierowana do Klientów należących do prestiżowego Klubu Aquarius.


 - Produkt o 6 miesięcznym horyzoncie inwestycyjnym kierujemy do osób poszukujących ponadprzeciętnych zysków przy jednoczesnej wrażliwości na bezpieczeństwo angażowanych przez nie środków – tłumaczy Joanna Wesołowska z MultiBanku.Zysk Klienta, który zaangażował pieniądze w Lokatę Inwestycyjną EUR/PLN STABILIZACJA
jest uzależniony od kursu EUR/PLN. Dzięki innowacyjnemu mechanizmowi w skali roku można zarobić nawet 10 %.  - Lokata inwestycyjna zakłada stabilizację kursu EUR/PLN na poziomach utrzymujących się od roku, jakkolwiek większe ruchy kursów walutowych zawsze są możliwe. W tym przypadku lokata gwarantuje 100% zwrot kapitału w dniu jej zakończenia – dodaje Joanna Wesołowska.

INFORMACJE DODATKOWE:

Zyski inwestora uzależniane są od kursu EUR/PLN. Jeśli kurs w dniu regulaminowego zakończenia inwestycji będzie się wahał w przedziale +/-3 grosze (czyli łącznie 6 groszy) od kursu odniesienia, zysk wyniesie 10% pa. zaangażowanego kapitału. Wahania w przedziale +/-10 groszy (czyli łącznie 20 groszy) od kursu odniesienia, to zysk 7% pa.. Jeśli kursy będą ulegały wyższym wahnięciom, wówczas zysk nie zostanie odnotowany, ale MultiBank gwarantuje ochronę kapitału. Kursem odniesienia jest fixing NBP z dnia 6 grudnia 2006 roku.

Minimalna kwota lokaty wynosi 5 000 zł.

Subskrypcja rozpocznie się 29 listopada i potrwa do 5 grudnia 2006r.

Pełna obsługa lokaty przez Internet, telefon oraz w Centrach Usług Finansowych MultiBanku
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.