Na mLinię przez Onet-Skype
Copy

Kopiuj tekst

Na mLinię przez Onet-Skype

mBank, jako pierwszy w Polsce umożliwia skontaktowanie się z bankiem za pośrednictwem telefonii internetowej Skype. 

Obecnie projekt jest w fazie testowej - wybrana grupa Klientów może łączyć się z mLinią (Centrum Obsługi Telefonicznej) za pośrednictwem programu Onet-Skype.

Nowe rozwiązanie umożliwi Klientom mBanku obniżenie kosztów połączeń z bankiem. Docelowo usługa będzie dostępna dla wszystkich użytkowników komunikatora - poprzez ikonkę zamieszczoną na stronie serwisu mBanku.

Nasi Klienci korzystający z programu Onet-Skype będą mogli łączyć się z operatorem mBanku przez specjalny numer powiązany z kontem Skype mBanku, a tym samym nie zapłacą za rozmowę - mówi Piotr Gawron, Dyrektor Banku ds. mBanku.
mBank, jako główny innowator na rynku usług finansowych, podąża za zmieniającymi się potrzebami i upodobaniami Klientów. Rozwiązania proponowane przez Skype wciąż zyskują na popularności, są atrakcyjną alternatywą dla nadal drogich połączeń stacjonarnych. Dlatego zdecydowaliśmy się na przetestowanie takiej drogi komunikacji z bankiem. Jeżeli to rozwiązanie sprawdzi się - udostępnimy je wszystkim naszym Klientom - dodaje.

mBank jest instytucją finansową dla ludzi, którzy na co dzień korzystają z najnowocześniejszych technologii, akceptujących nowatorskie rozwiązania. Obecnie mKlienci mogą kontaktować się z bankiem poprzez Internet, mLinię, WAP lub SMS. Jako pierwszy bank w Polsce stworzył na swoich stronach Forum oraz Czat. Obecnie z usług mBanku korzysta już ponad 1,2 mln Klientów.

Onet-Skype to program, za pomocą którego można rozmawiać przez Internet z każdego miejsca na ziemi. Komunikator umożliwia bezpłatne połączenia telefoniczne z innymi użytkownikami Skype lub dzwonienie na telefony stacjonarne oraz komórkowe po bardzo niskich cenach. Do uruchomienia telefonii nie jest wymagany sprzęt wysokiej jakości - Klienci potrzebują jedynie słuchawki lub głośniki oraz mikrofon. W Polsce Skype ma zarejestrowanych 7 mln kont.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.