Urodziny pod znakiem szóstki
Copy

Kopiuj tekst

Urodziny pod znakiem szóstki

Po sześciu latach obecności na rynku mBank ma już ponad 1,2 mln Klientów i jest najpopularniejszym bankiem wśród Internatów. Z okazji szóstej rocznicy powstania, mBank przygotował atrakcyjną lokatę urodzinową, specjalne promocje oraz konkurs dla Klientów. 

W ciągu sześciu lat, mKlienci założyli 1,7 mln rachunków, a zgromadzone przez nich depozyty sięgają obecnie 4,6 mld zł. Dziękując Klientom za ich lojalność i zaufanie, mBank proponuje:
sześciomiesięczną lokatę o stałym oprocentowaniu 3,9%,
promocyjne warunki KREDYTU gotówkowego,
nocne zakupy w salonach EMPiK,
urodzinowy konkurs wiedzy o mBanku.

Sześciomiesięczna lokata o stałym oprocentowaniu 3,9 % to propozycja dla tych, którzy chcą dobrze zainwestować pieniądze bez ryzyka. Oferta może również zainteresować inwestorów, którzy będą w tym czasie realizować swoje zyski z inwestycji giełdowych i funduszowych za rok 2006. Lokata będzie dostępna od 27 listopada do 10 grudnia br.

Osoby, które potrzebują w krótkim czasie gotówki na dowolny cel, mogą skorzystać z

KREDYTU gotówkowego na 6-lecie mBanku. Wszyscy, którzy złożą wniosek do 26 listopada br., otrzymają kredyt na preferencyjnych warunkach - oprocentowanie od
13,5 %, a prowizja od 1 %.

Posiadaczy kart mBanku jubilat zaprasza na zakupy w salonach EMPiK. 27 listopada br., od momentu zamknięcia sklepów, aż do północy, tylko mKlienci będą mogli skorzystać ze specjalnych promocji. Dodatkowo przewidziano wiele niespodzianek dla wszystkich, którzy przybędą na te wyjątkowe zakupy.

Na stronach mBanku na Klientów czeka dobra zabawa i rywalizacja o mBankowe nagrody. Szóstkowy diabełek z serwisu urodzinowego prowadzi Uczestnika zabawy przez 11 pytań dotyczących mBanku. Pytania podzielone zostały na trzy grupy, według poziomów trudności - im trudniejszy zestaw, tym więcej punktów do zdobycia. Uczestnik rejestruje się i może brać udział w konkursie dowolną liczbę razy. Wszystkie punkty zdobyte w kolejnych sesjach sumują się. Grać można do 27 listopada do godz. 12.00. Zwycięzcy otrzymają mBankowe gadżety, w tym kubki z limitowanej, urodzinowej serii.

mBank, jako lider innowacyjności, cieszy się dużym zaufaniem Klientów. Najnowsze badania przeprowadzone przez System Badań Internetowych oraz Instytut CEM pokazują, że mBank jest najczęściej wybieranym przez Internatów bankiem - aż 32% użytkowników stron www posiada swoje konto w mBanku. Jak donosi również
Gazeta Prawna (GP, 20.11.2006), mKlienci należą do grupy lojalnych i zadowolonych użytkowników usług bankowych i nie zamierzają zmieniać banku.

Średnio miesięcznie stronę mBanku odwiedza przeszło 1 mln osób. W październiku liczba odsłon wzrosła o 10% i wielkość ta dynamicznie wzrasta. Szacuje się, że w listopadzie odnotowanych zostanie ponad 1,5 mln wejść do serwisu informacyjnego mBanku.

mBank to instytucja finansowa dla ludzi korzystających z najnowocześniejszych technologii na co dzień, akceptujących nowatorskie rozwiązania jako skuteczny i wygodny sposób komunikowania się z instytucją finansową. Dążeniem mBanku jest stworzenie otwartej platformy finansowej, w ramach której Klient będzie mógł, poza skorzystaniem z oferty usług bankowych, swobodnie porównywać i wybierać najkorzystniejsze propozycje między innymi inwestycyjne i ubezpieczeniowe.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.