mInwestor na wakacjach
Copy

Kopiuj tekst

mInwestor na wakacjach

mBank zaprasza do udziału w najnowszym konkursie mInwestor na wakacjach organizowanym wspólnie z GTFI oraz Superfoto.pl. Do wygrania są aparaty cyfrowe oraz gadżety.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zainwestować 5000 zł w Funduszu Akcji lub Stabilnego Wzrostu GTFI poprzez Supermarket Funduszy Inwestycyjnych oraz umieścić wakacyjne zdjęcia w galerii Superfoto.pl. Jednostki należy nabyć do 30 listopada br. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 12 grudnia br. Nagrody przyznawane będą w dwóch kategoriach - poprzez ocenę Komisji Konkursowej w skład, której wchodzić będą przedstawiciele mBanku, GTFI i Superfoto.pl, oraz dzięki głosom Internatów. Zwycięscy otrzymają aparaty cyfrowe oraz gadżety. Szczegóły konkursu wraz z regulaminem znajdują się na stronie mBanku.

Z usług inwestycyjnych mBanku korzysta już 250 tys. osób, z czego ponad 220 tys. to Klienci Supermarketu Funduszy Inwestycyjnych. Aktywa zgromadzone w SFI sięgają 1,1 mld zł.

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych to wygodne oraz efektywne narzędzie pozwalające lokować środki pieniężne w fundusze inwestycyjne. Poprzez połączenia usługi inwestycyjnej z rachunkiem eKONTO, osoby korzystające z Supermarketu mają stały dostęp do systemu transakcyjnego i mogą w dowolnej chwili dokonać zlecenia nabycia lub umorzenia jednostek. Co więcej zdeponowane na eKONCIE pieniądze są oprocentowane.

Ofertę mBanku wyróżnia stały dostęp do rachunku przez Internet i telefon, brak większości opłat i prowizji. Dzięki takim nowatorskim rozwiązaniom inwestorzy mogą szybko reagować na zmiany zachodzące na rynku funduszy.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.