Nowa oferta finansowania dla małych i średnich firm w BRE Banku
Copy

Kopiuj tekst

Nowa oferta finansowania dla małych i średnich firm w BRE Banku

BRE Bank wprowadził 2 nowe produkty finansowania hipotecznego: kredyt i pożyczkę hipoteczną. Z kredytu hipotecznego mogą skorzystać firmy z sektora MSP (prowadzące pełną księgowość, posiadajace roczne przychody ze sprzedaży do 30 mln zł), które zamierzają inwestować w nieruchomości, bądź refinansować kredyt hipoteczny zaciągnięty w innym banku. Z pożyczki hipotecznej skorzystają natomiast te firmy, które chcą uzyskać środki na dowolny cel w ramach swojej działalności gospodarczej. Spłatę można rozłożyć nawet na 15 lat, a profesjonalne doradztwo gwarantuje Klientom BRE Banku wybór właściwego wariantu finansowania i obsługę na najwyższym poziomie. 

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny przeznaczony jest dla przedsiębiorców, którzy planują inwestycje, w tym:
zakup: nieruchomości, działki budowlanej z przeznaczeniem pod działalność gospodarczą czy lokalu na wynajem;
budowę, modernizację, adaptację, remont obiektu/obiektów wchodzących w skład nieruchomości
lub też posiadają kredyty hipoteczne w innych bankach i są zainteresowani ich refinansowaniem, w tym poszukują możliwości wydłużenia okresu kredytowania.

Kredyt można otrzymać w złotych lub walucie obcej, nawet na 15 lat. Minimalna kwota to 100 tys. zł. BRE Bank nie ograniczył natomiast maksymalnej kwoty kredytu i może ona wynieść nawet 90% wartości rynkowej nieruchomości. Zabezpieczeniem kredytu jest hipoteka na nieruchomości będącej przedmiotem finansowania wraz z cesją praw z umowy ubezpieczenia nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych. Bank umożliwia również uzyskanie kredytu przed wpisem hipoteki do ksiąg wieczystych.

Proste procedury i elastyczność BRE Banku pozwalają dostosować warunki finansowania do potrzeb Klienta. BRE Bank nie wymaga biznes planu, kredyt można wykorzystać jednorazowo lub w transzach, a spłacać w ratach miesięcznych, kwartalnych, półrocznych lub w inny ustalony sposób. Istnieje możliwość przewalutowania i wcześniejszej spłaty kredytu.

Pożyczka hipoteczna

Nową, nietypową na rynku, propozycją produktową BRE Banku jest pożyczka hipoteczna. Firmy mogą ją przeznaczyć na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Pożyczkę, złotową lub walutową, można również zaciągnąć na 15 lat, do kwoty stanowiącej 60% wartości rynkowej nieruchomości będącej zabezpieczeniem. Minimalna kwota pożyczki to 100 tys. zł. Podobnie jak w przypadku kredytu hipotecznego procedury są proste a podejście do Klienta bardzo elastyczne.

Przedsiębiorca który planuje skorzystać z oferty BRE Banku może liczyć na pomoc indywidualnego doradcy, który pomoże wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie, dostosowane do potrzeb firmy.

„BRE Bank w swej strategii bardzo duży nacisk kładzie na współpracę z firmami sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Naszym celem jest spełnianie zarówno podstawowych, jak i bardziej wyrafinowanych potrzeb firm z sektora MSP. Stąd w naszej ofercie polscy przedsiębiorcy mają do wyboru wiele rozwiązań w zakresie rozliczeń krajowych i zagranicznych, zarządzania płynnością, bankowości elektronicznej, jak i dostępu do źródeł finansowania. Wprowadzone w ostatnich dniach 2 nowe produkty finansowania hipotecznego to kolejny krok BRE Banku mający na celu stworzenie rodzimym firmom warunków do łatwego pozyskiwania kapitałów na rozwój i prowadzenie bieżącej działalności przedsiębiorstwa” – mówi Krzysztof Gerlach, Dyrektor Departamentu Bankowości Małych i Średnich Przedsiębiorstw w BRE Banku SA.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.