Kredyt 0% na karcie kredytowej w mBanku
Copy

Kopiuj tekst

Kredyt 0% na karcie kredytowej w mBanku

Osoby przenoszące kartę kredytową do mBanku mogą korzystać z nieoprocentowanego kredytu aż do końca czerwca 2007 r. Ponadto, jeśli dokonają kartą minimum sześciu transakcji w ciągu trzech miesięcy od aktywacji, otrzymają zwrot opłaty za jej wydanie. 

Promocja trwa od początku listopada br. do końca czerwca 2007 roku i dotyczy kart kredytowych: Visa Electron, Visa Classic oraz Visa Gold. Aby skorzystać z preferencyjnej oferty należy wypełnić wniosek o przyznanie karty kredytowej do 8 stycznia 2007 roku. Po otrzymaniu karty, Klient może z niej korzystać do 30 czerwca 2007 nie płacąc odsetek za zadłużenie.

Dodatkowo wszyscy mKlienci, którzy płacą kartami Visa – zarówno debetowymi, jak i kredytowymi, mogą wziąć udział w loterii

Pokochaj każdy dzień. Wystarczy zarejestrować płatności dokonane kartą, aby wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród - trzech samochodów Toyota Corolla oraz nagród pieniężnych. Promocja trwa do końca 2006 roku.

Już ponad 80 tys. mKlientów skorzystało z oferty kart kredytowych mBanku. To aż 65% więcej, niż na początku br.

Wyróżnikiem oferty mBanku jest elastyczność w doborze oprocentowania i ceny karty – Klient sam decyduje o tym, jakie parametry ma mieć jego karta kredytowa.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.