mPLAN hipoteczny najlepszy!
Copy

Kopiuj tekst

mPLAN hipoteczny najlepszy!

Kredyt hipoteczny oferowany przez mBank zdobył pierwsze miejsce w rankingu przygotowanym przez Pasaż Finansowy Wirtualnej Polski.

Kredyt hipoteczny w mBanku zdobył najwięcej punktów w zestawieniu. Specjaliści wysoko ocenili brak opłat i prowizji za przyznanie kredytu, wcześniejszą częściową lub całkowitą spłatę oraz przewalutowanie kredytu. Dodatkowo zaletą kredytu w mBanku jest możliwość otrzymania kredytu w wysokości nawet do 110% wartości nieruchomość oraz długi okres kredytowania w porównaniu z innymi ofertami - do 45 lat. Zgodnie z rankingiem mBank proponuje także konkurencyjne oprocentowanie. Staramy się aby nasza oferta była jak najbardziej przejrzysta i czytelna dla naszych Klientów. Nie zaskakujemy dodatkowymi opłatami, które musi ponosić nasz Klient podczas uruchomienia swojego zobowiązania jak i w czasie późniejszej jego obsługi - mówi Przemysław Sieradzki, Naczelnik Wydziału Planów Finansowych mBanku Z kredytów hipotecznych w mBanku skorzystało już 30 tys. Klientów co przekłada się na ponad 5 miliardów złotych zobowiązań - liczby te potwierdzają atrakcyjność naszej oferty.

W rankingu eksperci ocenili kredyty 8 banków (mBank, MulitBank, Santander Coinsumer Bank, GE Money Bank, Bank Millennium, DomBank, Bank BPH, PKO BP) biorąc po uwagę następujące kryteria:czas kredytowania, wiek, do którego trzeba spłacić kredyt, oprocentowanie w złotówkach oraz frankach szwajcarskich, wysokość prowizji za przyznanie kredytu, za wcześniejszą spłatę oraz za przewalutowanie, wysokość kredytu w relacji do wartości nieruchomości, kto pokrywa koszt wyceny nieruchomości, czy jest konieczność wykupienia ubezpieczenia, czy kredyt może wziąć osoba przebywająca za granicą, czy jest możliwość odroczenia spłaty kredytu w ciągu okresu kredytowania, czas rozpatrywania wniosków, czas oczekiwania na kontakt ze strony banku po wysłaniu internetowego zgłoszenia.

Ranking został opublikowany na portalu Wirtualna Polska w artykule „Ranking kredytów mieszkaniowych WP".mPLAN hipoteczny w mBanku przyznawany jest w PLN, CHF, USD i EUR. Zaletą kredytu hipotecznego w PLN w mBanku jest mechanizm bilansujący - odkładane przez Klienta oszczędności na rachunku bilansującym zmniejszają kwotę kredytu, od której naliczane są odsetki. Dzięki temu Kredytobiorca może znacznie obniżyć koszt obsługi kredytu, pomniejszając jego odsetki. mPLAN hipoteczny może być przeznaczony również na refinansowanie i konsolidację kredytów zaciągniętych w innych bankach.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.