Odwilż kredytowa w MultiBanku
Copy

Kopiuj tekst

Odwilż kredytowa w MultiBanku

Kredyt gotówkowy na atrakcyjnych warunkach to wiosenna propozycja MultiBanku dla Klientów indywidualnych.  

Zarówno obecni jak i nowi Klienci MultiBanku, którzy do końca marca 2008 roku złożą wniosek o kredyt gotówkowy będą mogli liczyć na atrakcyjne warunki. Bank proponuje oprocentowanie kredytu na poziomie 10,99% i 9,99% dla członków Klubu Aquarius, niezależnie od kwoty kredytu. Promocja potrwa do końca marca 2008 roku. - Okres wiosenny to czas zwiększonych wydatków i dodatkowych obciążeń w budżecie domowym. Przygotowując się do nadchodzącego sezonu letniego Klienci chętniej korzystają z kredytów krótkoterminowych w celu sfinansowania doraźnych inwestycji. – mówi Grażyna Ziółkowska, Naczelnik Wydziału Klientów Młodych, Rozwojowych i Stabilnych - Wiosną wzrasta zazwyczaj ilość wniosków o kredyt gotówkowy napływających do MultiBanku. Dlatego postanowiliśmy przygotować promocję, która ułatwi Klientom dokonanie niezbędnych zakupów bez nadmiernego obciążania budżetu domowego. – dodaje. Na przykład w marcu i kwietniu 2007 roku liczba kredytów gotówkowych udzielonych przez MultiBank wzrosła o 38% w stosunku do początku roku. Średnia kwota kredytu wyniosła 18 000 zł.

Informacje dodatkowe:
Wniosek o kredyt gotówkowy w promocji „Odwilż Kredytowa” można złożyć przez Internet, za pomocą multilinii oraz w placówce MultiBanku. Promocja jest przeznaczona zarówno dla obecnych jak i nowych Klientów MultiBanku. Osoby, które chcą skorzystać z kredytu nie muszą posiadać MultiKonta. Kredyt udzielany jest na dowolny cel konsumpcyjny.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.