Większa dostępność i 5 lat na spłatę

Większa dostępność i 5 lat na spłatę

MultiBank zmodyfikował ofertę kredytu gotówkowego. Teraz można wydłużyć okres jego spłaty nawet do 5 lat i otrzymać kredyt bez konieczności posiadania konta osobistego w tej instytucji finansowej.

Kredyt gotówkowy MultiBanku jest przeznaczony na dowolny cel. Ustaloną kwotę można odebrać w gotówce, zadysponować jej przelanie na MultiKonto lub inny wskazany przez Kredytobiorcę rachunek.

- Rozbudowany system transakcyjny dostępny po zalogowaniu klienta na witrynie www.multibank.pl, nawet bez posiadania MultiKonta, pozwala na bieżące monitorowanie stanu zadłużenia. Każdy posiadacz kredytu gotówkowego może sprawdzić podstawowe informacje o kredycie np. aktualną wysokość oprocentowania, harmonogram spłaty, historię spłat kredytu. Dużym udogodnieniem jest możliwość częściowej lub całkowitej spłaty kredytu bez dodatkowych opłat czy prowizji w odpowiedniej dla klienta chwili - mówi Anna Kapluk-Pryczek z MultiBanku.

Dodatkowo swoim dotychczasowym klientom, posiadaczom MultiKonta, MultiBank oferuje preferencje w zakresie oprocentowania  kredytu  i samej procedury kredytowej.
 Kredyt gotówkowy udzielany jest w złotówkach i może być spłacany w terminach miesięcznych, w równych lub malejących ratach (do wyboru). Oprocentowanie jest stałe (dla kredytów do 12 miesięcy) lub zmienne w wysokości od 14,25%, a dla posiadaczy kredytu hipotecznego w MultiBanku nawet od 8%. Zdaniem specjalistów z MultiBanku wydłużenie okresu kredytowania do 5 lat wpłynie znacząco na atrakcyjność tego produktu.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.