Zainwestuj w lokatę

Zainwestuj w lokatę

Lokata inwestycyjna - nowoczesny produkt oszczędnościowy zaliczany do grupy tzw. produktów strukturyzowanych to najnowsza propozycja MultiBanku skierowana do klientów zamożnych należących do prestiżowego Klubu Aquarius.

 - Przygotowaliśmy produkt łączący cechy depozytu bankowego (określony czas inwestycji, ochrona powierzonego kapitału) z możliwością uzyskania dodatkowych korzyści  znacznie przekraczających stopy zwrotu z „klasycznych” lokat bankowych
– mówi Marek Gliwny, odpowiadający za ofertę dedykowaną klientom prestiżowym – Oprocentowanie lokaty inwestycyjnej uzależnione jest od wzrostu notowanego na GPW w Warszawie  indeksu 20 największych spółek i może osiągnąć poziom nawet 11,5% w skali roku, przy równoczesnej gwarancji zwrotu kapitału – dodaje Marek Gliwny.

Lokata inwestycyjna pozwala oczekiwać zwrotu z kapitału na poziomie 7% lub 11,5% w skali roku. O tym, jakie będą nasze zyski zadecyduje sytuacja na giełdzie. Zdaniem specjalistów z MultiBanku ostatnie dane makroekonomiczne wskazują na możliwość wzrostu kursów akcji WIG 20. Klient może liczyć na najwyższe oprocentowanie, jeżeli stopa zwrotu indeksu 20 największych spółek w okresie trwania lokaty będzie większa niż 25% (co miało miejsce w latach 2004-05). Jeżeli wzrosty będą mieściły się w przedziale 5%-25%, to wówczas oprocentowanie lokaty wyniesie7%.W przeciwieństwie do tradycyjnej inwestycji giełdowej, lokata proponowana przez MultiBank jest absolutnie bezpieczna, pomimo powiązania z rynkiem kapitałowym.

 - Gwarantujemy zwrot 100% kapitału w dniu zakończenia lokaty nawet w sytuacji spadków na GPW. Z punktu widzenia ryzyka inwestycyjnego można powiedzieć, że lokata ta jest bardziej bezpieczna niż fundusze inwestycyjne –
zapewnia Marek Gliwny.

Lokata inwestycyjna sprzedawana jest okresowo w ramach subskrypcji. Subskrypcja na daną lokatę trwa od 14 do 28 dni. Pierwsza subskrypcja odbędzie się między 9-23 października br. Minimalna kwota lokaty wynosi 5 tys. złotych. Lokata może być obsługiwana przez Internet, telefon i Centra Usług Finansowych MultiBanku.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.