Stać Cię na Dom już po raz drugi z mBankiem

Stać Cię na Dom już po raz drugi z mBankiem

Już prawie 600 osób przyłączyło się do II edycji Akcji mBanku i miesięcznika Ładny Dom - Stać Cię Na Dom. W jej ramach Uczestnicy mogą otrzymać kredyt hipoteczny oraz gotówkowy na atrakcyjnych warunkach.

Akcja rozpoczęła się wraz z pojawieniem się w kioskach październikowego wydania miesięcznika Ładny Dom z dodatkiem „Mieszkaj taniej”, przedstawiającym jej szczegóły i potrwa do 15 września 2007 roku. W ciągu niespełna miesiąca od startu, o kartę Uczestnika Akcji zawnioskowało już ponad
580 osób. W czasie trwania I edycji Stać Cię na Dom, do programu przyłączyło się blisko 8000 osób.

Celem programu jest zachęcenie Polaków do budowy domów tanich w eksploatacji, wykorzystujących nowoczesne i bezpieczne technologie. Również osoby posiadające już domy, mogą dowiedzieć się, jak przeprowadzić remont, aby znacznie obniżyć koszty użytkowania. Na przestrzeni kolejnych miesięcy, czytelnicy miesięcznika Ładny Dom będą mogli zapoznać się z kalkulacjami pokazującymi, czy opłaca im się wziąć większy kredyt i lepiej ocieplić dom, co pozwoli na obniżenie w przyszłości koszty ogrzewania. mBank, jako współorganizator Akcji, oferuje jej Uczestnikom preferencyjne warunki mPLANu hipotecznego oraz KREDYTU gotówkowego.

Po sukcesie pierwszej edycji Stać Cię na Dom i niemalejącym zainteresowaniu czytelników Ładnego Domu, zdecydowaliśmy się poszerzyć ofertę produktową i udostępnić Uczestnikom Akcji możliwość zdobycia dodatkowych środków także na wyposażenie nowego domu, na atrakcyjnych warunkach. Dlatego Uczestnicy tej edycji mogą skorzystać z preferencyjnych warunków nie tylko kredytu hipotecznego ale też gotówkowego  – mówi Joanna Chlebna z mBanku, odpowiedzialna za organizację Akcji. Dodatkowo

Uczestnicy, którym udzielony zostanie kredyt na budowę lub zakup domu na kwotę ponad 150 000 zł, otrzymają w prezencie od mBanku roczną prenumeratę miesięcznika Ładny Dom – dodaje. Osoby biorące udział w Akcji mogą otrzymać preferencyjne kredyty:

mPLAN hipoteczny

Prowizja bankowa: 0 zł
Oprocentowanie w CHF:
3,20% (dla kredytów o wartości od 1 do 149 999 zł)
3,00% (dla kredytów o wartości od 150 000 do 299 999 zł)
2,80% (dla kredytów o wartości powyżej 300 000 zł)

Oprocentowanie w PLN:
5,60% (dla kredytów o wartości od 1 do 149 999 zł)
5,40% (dla kredytów o wartości od 150 000 do 299 999 zł)
5,10% (dla kredytów o wartości powyżej 300 000 zł)

Oprocentowanie wyliczone na podstawie stawek referencyjnych WIBOR 3M dla PLN i LIBOR 3M dla CHF z dnia 14.08.2006 + stała marża dla uczestników Akcji.

KREDYT gotówkowy
Oprocentowanie: 16,15%
Prowizja:
1%; (Okres kredytowania: 3, 6, 10, 12 miesięcy)
2% (Okres kredytowania: 18, 24, 36 miesięcy)
3% (Okres kredytowania: 48, 60 miesięcy)


Aby wziąć udział w akcji wystarczy wypełnić kupon zgłoszeniowy, zamieszczony w każdym numerze miesięcznika Ładnym Dom  i wysłać go na adres redakcji: ul. Czerska 8/10, Warszawa. Uczestnicy otrzymują w zamian:

Informator o Akcji; Osobistą Kartę Uczestnika, która uprawnia do: ubiegania się o kredyty w mBanku na preferencyjnych warunkach i otrzymania gwarantowanych rabatów przy zakupie produktów partnerów Akcji.

Partnerami drugiej edycji Akcji Stać Cię na dom są: aereco wentylacja, Grohe Polska Sp. z o.o., Rockwool Polska Sp. z o.o., Saunier Duval, Velux Polska Sp. z o.o.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.