Najlepsza oferta kredytowa dla firm w mBanku

Najlepsza oferta kredytowa dla firm w mBanku

W rankingu opublikowanym przez miesięcznik Forbes, oferta mBIZNES zajęła drugie miejsce. Linia kredytowa dla Klientów mBIZNES została uznana za najlepszą propozycję kredytową dla firm.

Podstawowymi zaletami oferty mBIZNES dla mikrofirm, wskazanymi przez twórców rankingu miesięcznika
Forbes (Forbes 10/2006, Bank dla Ciebie i Twojej firmy) są niskie koszty związane z korzystaniem z rachunku oraz bardzo dobra oferta kredytowa.

W rankingu ofert dla firm, eksperci porównali propozycje 24 banków. W miesięczniku Forbes czytamy: Oceniliśmy równoważnie ofertę banków tradycyjnych oraz internetowych. I okazało się, że propozycje tych ostatnich sa bardzo atrakcyjne. Na szczególną pochwałę zasłużył mBank, który zajął drugie miejsce w kategorii instytucji finansowych dla firm.

Dodatkowo, twórcy rankingu zarekomendowali usługi mBanku jako banku o najniższym poziomie kosztów dla Klientów indywidualnych. Również niskie oprocentowanie kredytu odnawialnego w rachunku eKONTO zostało uznane za godne polecenia.

mBank oferuje Klientom biznesowym pełną ofertę bez opłat za otwarcie i prowadzenie rachunków, z wygodnym, stałym dostępem przez Internet i telefon oraz niskimi kosztami przelewów. Przedsiębiorcy korzystający z usług mBanku mogą m.in. realizować darmowe, internetowe przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego.

Bardzo cieszy nas uznanie ze strony ekspertów, podobnie, jak duże zainteresowanie ofertą ze strony naszych Klientów - mówi Marek Piotrowski, Dyrektor Linii mBIZNES w mBanku.
Od początku września, kiedy to uzupełniliśmy naszą ofertę o nowe produkty, otrzymaliśmy już ponad 1000 wniosków o kredyty dla mikrofirm - dodaje.

Limit kredytowy w rachunku mBIZNES konto przyznawany jest bez prowizji za rozpatrzenie wniosku, przyznanie i odnowienie, niezależnie od kwoty limitu. Wysokość oprocentowania limitu wynosi 9,95% - co jest bardzo atrakcyjną na tle rynku propozycją. Twórcy rankingu zwrócili również uwagę na możliwość wygodnego korzystania z kredytu odnawialnego wraz z kartą obciążeniową. Korzystając z karty Visa Business i limitu kredytowego, Klient zyskuje więcej możliwości - korzysta z nieprocentowanego kredytu przez 30 dni, a należność może spłacić z linii dostępnej w rachunku mBIZNES konto.

Limit kredytowy powyżej 12 000 PLN oraz karta Visa Business zostały wprowadzone do oferty mBanku we wrześniu br. Więcej informacji o zmianach w ofercie mBIZNES dostępne jest w
Biurze Prasowym oraz na stronach serwisu mBanku.

Pełna oferta mBIZNES w mBanku to:

Rachunek rozliczeniowy mBIZNES konto

Rachunek oszczędnościowy mBIZNES max

Karta debetowa Visa Business Electron wydawana bezpłatnie do mBIZNES konta (opłata miesięczna: 3,5 zł) Karta obciążeniowa Visa Business. Limit kredytowy w rachunku mBIZNES konto mPLAN hipoteczny dla mikrofirm

Powiązane artykuły
Nowy szef relacji inwestorskich w BRE Banku 

Zespół relacji inwestorskich BRE Banku już wkrótce zostanie wzmocniony. Od 19 października dyrektorem nowopowstałego Biura Relacji Inwestorskich zostanie Marcin Chanke, dotychczas zajmujący się tym obszarem w Banku BPH.
Oferta przewalutowania dla Klientów mBanku i MultiBanku, posiadających kredyt hipoteczny w „starym portfelu” 

Klienci mBanku i MultiBanku, posiadający kredyty hipoteczne zawarte przed jesienią 2006 roku, otrzymali atrakcyjną propozycję przewalutowania kredytu na złotówki. Oferta połączona jest ze zmianą zasad naliczania oprocentowania na system oparty o stałą marżę i WIBOR3M. Śr
Papierki do lamusa 

Receptą na porządek w „papierach” może być korzystanie z dokumentacji usług bankowych w formie elektronicznej. MultiBank udostępnił Klientom możliwość otrzymywania elektronicznych harmonogramów spłaty do kredytów hipotecznych.Z danych MultiBanku wynika, że popularność in
mBank mobile: 27 gr za minutę do wszystkich sieci i nowe możliwości! 

mBank mobile, unikalne połączenie usług bankowych i telekomunikacyjnych, proponuje swoim Klientom 27 gr za minutę do wszystkich sieci, nowe promocje, wydłużone okresy ważności kont i zarządzenie kontami telefonicznym poprzez serwis transakcyjny mBanku.