Karty mBanku najlepsze

Karty mBanku najlepsze

Karta kredytowa Visa Classic mBanku została uznana za najlepszą ofertę spośród srebrnych kart dostępnych na polskim rynku. Karta Visa Electron zajęła drugie miejsce w rankingu kart dla osób zarabiających poniżej 800 zł netto.

W raporcie dziennika Gazeta Wyborcza i firmy doradczej Expander (GW, 27.09.06) karta Visa Classic mBanku zajęła pierwsze miejsce w rankingu kart dla osób zarabiających od 800 do 3000 zł miesięcznie. Również karta Visa Electron spotkała się z uznaniem ekspertów, jako jedna z najlepszych ofert dla osób o niskich dochodach (GW, 26.09.06). W obu przypadkach podstawowym wyróżnikiem kart mBanku na tle konkurencji jest elastyczność w doborze oprocentowania i ceny karty. Klient może sam zadecydować, czy chce częściej korzystać z kredytu na karcie i wybierze niższe oprocentowanie, czy zawsze przed upływem 54 dni spłaca zadłużenie i woli kartę z niższą opłatą roczną.

Twórcy raportu zwrócili również uwagę, że osoby przenoszące kartę kredytową z innego banku, w mBanku mogą liczyć na zwiększenie kredytu nawet o 20%.

Dodatkowa zaletą oferty mBanku jest możliwość stałego kontrolowania operacji dokonywanych kartą w systemie transakcyjnym.

Uznanie ze strony ekspertów, jak i wciąż rosnąca liczba kart w rękach naszych Klientów, są dowodem na to, że udało nam się dobrze dopasować ofertę do potrzeb szerokiego grona konsumentów – mówi

Wojciech Materka, Dyrektor Linii Kart Kredytowych w mBanku
. Obecnie z kart kredytowych mBanku korzysta już ponad 74 000 osób – dodaje.

Dodatkowo posiadacze kart Visa Electron, Visa Classic i Visa Gold w mBanku mogą korzystać z kart nie ponosząc opłat rocznych,  pod warunkiem wykonania rocznie transakcji o określonej wartości:

dla karty Visa Electron wymagany próg to minimum 12 tys. rocznie.

dla karty kredytowej Visa Classic wymagany próg to minimum 18 tys. rocznie.

dla karty Visa wymagany próg to minimum 30 tys. rocznie.


Opłata zwracana jest niezależnie od wybranej przez Klienta taryfy oraz niezależnie od rodzaju transakcji wykonanych kartą (gotówkowe oraz bezgotówkowe).

mBank pozostaje liderem innowacji na polskim rynku, wciąż rozbudowując swoją ofertę bankową, inwestycyjną i ubezpieczeniową. W ciągu pięciu lat działalności mBank przekształcił się z banku depozytowego, dostępnego przez Internet i telefon, w instytucję, która proponuje Klientom swobodne i zdalne zarządzanie finansami poprzez korzystanie z kredytów, nowoczesnych narzędzi inwestycyjnych i oszczędnościowych. Misją i dążeniem mBanku jest zapewnienie Klientom maksimum korzyści i wygody. Od września br. oferta kart kredytowych mBanku została rozszerzona o innowacyjną, przyznawaną na podstawie rachunków telefonicznych kartę Visa Orange mBank. Karta Visa Orange mBank będzie dostępna dla wszystkich Klientów do końca tego roku.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.