Podziel się sukcesem

Podziel się sukcesem

„Napisz historię sukcesu swojej Firmy”to interaktywny konkurs, jaki MultiBank zaproponował swoim obecnym i przyszłym Klientom w ramach toczącej się ogólnopolskiej kampanii „Kredytujemy sukces każdej Firmy”.

 - Wszystkie osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą wypełnić na witrynie MultiBanku specjalną aplikację konkursową umożliwiającą opisanie rozwoju swojej firmy oraz umieszczenie zdjęć w tym także logo przedsiębiorstwa – tłumaczy Anna Łaszkiewicz, dyrektor Biura Marketingu – Udział w konkursie to nie tylko możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, lecz przede wszystkim doskonała forma bezpłatnej promocji na stronie www.multibank.pl, która zgodnie z niezależnymi badaniami uznana została przez przedsiębiorców za najlepszą witrynę bankową. Równocześnie chcemy pokazać, że w Polsce można zbudować sukces własnej firmy, korzystając ze współpracy z instytucjami finansowymi i wykorzystując innowacyjne pomysły – dodaje Anna Łaszkiewicz.


INFORMACJE DODATKOWE

96% Klientów MultiBanku korzysta ze zdalnej obsługi swoich rachunków  m.in. poprzez odwiedzanie internetowego systemu transakcyjnego tej instytucji finansowej. Oznacza to, że znakomita większość spośród ponad 300 000 obecnych Klientów banku odwiedza stronę www.multibank.pl

Dlatego, zdaniem fachowców z MultiBanku akcja promocyjna „
Napisz historię sukcesu swojej Firmy” ma również wymiar marketingowy dla jej uczestników.

Od 5 września br. MultiBank rozpoczął nowy etap rywalizacji na rynku małych firm. Innowacyjna oferta kredytowa wsparta ogólnopolską kampanią - ""MultiBank. Kredytujemy sukces każdej firmy"" ma zagwarantować silny udział detalicznej części BRE Banku w tym segmencie. Kampania podkreśla najważniejsze wyróżniki oferty kredytowej naszej instytucji: długi okres kredytowania nawet do 20 lat, unikalny mechanizm bilansowania kredytów (offset) i możliwość uzyskania kredytu większego nawet o 20% przy refinansowaniu.


Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.