BRE Bank po raz kolejny beneficjentem środków unijnych

BRE Bank po raz kolejny beneficjentem środków unijnych

W ostatnich dniach sierpnia Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zakwalifikowała do dofinansowania już trzeci projekt szkoleniowy, którego beneficjentem ostatecznym będzie BRE Bank SA. Projekt pt: „Kompleksowy program rozwoju kompetencji menedżerskich kadr bankowości korporacyjnej BRE Banku”, opracowany przez firmę szkoleniową Nowe Motywacje Sp. z o.o., będzie realizowany w ramach działania 2.3 SPO-RZL schemat A - „Doskonalenie umiejętności i kwalifikacji kadr”.

Bank otrzymał dotację w wysokości 1 mln zł, która w 60% pokryje wartość planowanych programów szkoleniowych. Dowodzi to, że BRE Bank nie tylko potrafi doradzać jak skutecznie korzystać z funduszy unijnych, ale również sam umiejętnie z nich korzysta.

Programy szkoleniowe dla pracowników to kolejny krok BRE Banku do realizacji misji jaką jest uzyskanie pozycji „najlepszej instytucji finansowej dla wymagających Klientów”. Stałe podnoszenie kompetencji kadr gwarantuje Klientom BRE Banku najwyższy poziom wiedzy merytorycznej i doradztwa. Doceniają to nie tylko Klienci BRE Banku– według badań przeprowadzonych w 2006 roku przez firmę ARC Rynek i Opinia, wśród banków objętych badaniem BRE Bank znalazł się na pierwszym miejscu w kategorii: „zatrudniający profesjonalistów, najbardziej fachowy”.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.