Cashback  z mBankiem

Cashback  z mBankiem

mBank umożliwia swoim Klientom korzystanie z najnowszej usługi Visa Cashback. Do końca roku mKlienci mogą wypłacać gotówkę w sklepach bez prowizji.

Gotówkę można wypłacać przy zakupach dokonywanych kartami debetowymi Visa mBanku w sklepach obsługiwanych przez firmy POLCARD i eService. Pierwsze wypłaty zostały dokonane w sieciach Real, EMPiK, British Petroleum (BP) oraz w Warszawskich Halach Banacha.

Dzięki nowej usłudze Visa Cashback Klienci mBanku posiadający karty debetowe Visa Electron (także kartę Visa Electron wydawaną do kredytu gotówkowego), Gold oraz Visa Business Electron, mogą podejmować niewielkie kwoty – do 200 złotych, z kasy sklepu lub stacji benzynowej, przy okazji płacenia kartą za zakupy.

Do końca roku trwa promocja wypłat za pośrednictwem usługi Cashback. mBank nie pobiera prowizji za wypłaty gotówki w kasie. Od nowego roku opłata będzie wynosić 0,5 zł.

Więcej informacji o Visa Cashback na stronie mBanku:
http://www.mbank.com.pl/oferta/karty/cashback.html

Korzystanie z Visa Cashback jest bardzo proste. Przy dokonywaniu zapłaty kartą Visa Klient mBanku musi jedynie poinformować kasjera o chęci skorzystania z usługi i podać kwotę wypłaty. Transakcje jest potwierdzana kodem PIN lub podpisem. Na wydruku z terminala należność za zakupy, wysokość wypłaty poprzez Visa Cashback oraz całkowita kwota transakcji zostaną wykazane oddzielnie.

Jak podaje Visa, do końca roku z usługi cashback będzie można korzystać w kilku tysiącach punktów akceptujących jej karty. Sklepy i stacje oferujące tą usługę, oznaczone są naklejką z logo Visa Cashback.

Dzięki usłudze Visa Cashback Klienci mBanku zyskają jeszcze większą swobodę w dostępie do gotówki. Posiadacze kart debetowych Visa mogą dokonywać bezprowizyjnych wypłat w ponad 1500 bankomatach sieci Euronet, BZ WBK i Cash4you, na terenie całego kraju.

Do tej pory mBank wydał już ponad 675 tys. kart debetowych. Klienci indywidualni, posiadający darmowe eKONTO lub izzyKONTO, korzystają z karty Visa Electron bez opłaty za wydanie i użytkowanie.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.