Coraz więcej możliwości inwestowania

Coraz więcej możliwości inwestowania

Supermarket Funduszy Inwestycyjnych mBanku poszerza swoją ofertę o fundusze TFI Millennium. Już prawie 200 000 mKlientów inwestuje z mBankiem.

TFI Millennium jest 10 Towarzystwem FI, które umożliwi Klientom mBanku inwestowanie w jednostki funduszy inwestycyjnych. Fundusze należące do tego Towarzystwa już
od 1 września pojawią się na platformie SFI. Tym samym w Supermarkecie Funduszy Inwestycyjnych inwestorzy będą mogli wybierać spośród 86 FI.

Jest to kolejny krok mający na celu rozszerzenie oferty i spełnienie oczekiwań Klientów.

W chwili obecnej mBank jest zadowolony z ilości funduszy oferowanych na platformie SFI. Jednak nadal pozostaje otwarty na współpracę z tymi, którzy jeszcze nie zdecydowali się na wejście w nowoczesny kanał sprzedaży, jakim jest platforma SFI. Dążymy do tego, aby nasi Klienci mieli jak największy wybór i nie musieli zastanawiać się, czy lepiej zainwestować w fundusz poza SFI z prowizją, czy w SFI bez prowizji. W Supermarkecie mBanku są obecnie dostępne fundusze z czołówek rankingów i do tego nieobciążone opłatą manipulacyjną. Taki model biznesowy będziemy utrzymywać w przyszłości – mówi Maciej Witkowski, odpowiedzialny za produkty inwestycyjne i oszczędnościowe mBanku.

TFI Millennium należy do czołówki Towarzystw obecnych na polskim rynku, dysponując obecnie ponad 2,2 mld zł aktywów netto i plasując się w stawce tuż nad DWS oraz SEB TFI, oraz nieco poniżej TFI BH (obecnie już Legg Mason) – dane na koniec czerwca 2006. Wśród zaoferowanych funduszy pojawią się:

Millennium Akcji
Millennium Zrównoważony
Millennium Stabilnego Wzrostu
Millennium Papierów Dłużnych
Millennium Pieniężny

W późniejszym etapie współpracy planowane jest również wprowadzenie do sprzedaży Millennium SFIO Funduszy Zagranicznych.

Z Supermarketu FI korzysta już blisko 200 tys. Klientów. Aktywa zgromadzone w SFI sięgają 886 mln PLN.

Tworząc SFI, mBank wyszedł naprzeciw oczekiwaniom Klientów udostępniając im wygodne i efektywne narzędzie do inwestowania w FI. Poprzez połączenia usługi inwestycyjnej z rachunkiem eKONTO, osoby korzystające z Supermarketu mają stały dostęp do systemu transakcyjnego i mogą w dowolnej chwili dokonać zlecenia nabycia lub umorzenia jednostek. Dodatkowo na stronach serwisu SFI publikowane są m.in. bieżące notowania FI oraz wskazówki i porady dla młodych inwestorów.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.