Dokumenty za Klienta

Dokumenty za Klienta

Klienci MultiBanku ubiegający się o kredyty dla małych firm nie muszą trudzić się dostarczaniem części dokumentów, które dotychczas byli zobowiązani przedstawić instytucji finansowej.

- Wprowadziliśmy nową usługę specjalnie dla właścicieli małych firm, którzy wnioskują o kredyt zabezpieczony wpisem na hipotekę i zastawem na pojeździe –
tłumaczy Sylwester Świątek, odpowiadający za Wydział Małych Firm w MultiBanku – Pracownik placówki, na życzenie Klienta, może w jego zastępstwie uzyskać z sądu takie dokumenty jak odpis KRS, KW, lub wyciąg z rejestru zastawów – dodaje Świątek.

Procedura jest wyjątkowo prosta. Klient, który chce zaoszczędzić na czasie i zminimalizować osobiste zaangażowanie w proces kredytowy, wypełnia w banku formularz dyspozycji. Następnie wpłaca środki na pobranie prowizji lub deklaruje zgodę na przelanie ich z konta swojej firmy i na tym kończy swoje formalności. Pracownik banku składa wniosek o dokument i jeszcze tego samego dnia lub najpóźniej następnego, otrzymuje na specjalną skrzynkę żądany dokument w formie elektronicznej. Dołącza go do dokumentacji kredytowej w imieniu Klienta kontynuując proces kredytowy.

 - Ułatwienie, które oferujemy cieszy się dużym powodzeniem u Klientów. Oszczędza ich drogocenny czas minimalizując formalności, a to wyjątkowo korzystne dla przedsiębiorców – ­uważa Sylwester Świątek.

Nowa funkcjonalność wiąże się z opłatą manipulacyjną MultiBanku (30zł). Koszty dokumentu sądowego są zgodne z taryfą danego sądu.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.