eXtremalny weekend po raz szósty

eXtremalny weekend po raz szósty

Dnia 8 i 9 września br. mBank zaprasza do Sielpi na mBank eXtreme 2006 – czyli sympatyczny weekend w duchu sportowej rywalizacji.

mBank eXtreme, tradycyjnie już, rozpocznie się wieczorem wysokogórskim z Piotrem Pustelnikiem – znanym himalaistą i podróżnikiem, który opowie o swojej ostatniej wyprawie na Cho Oyu (8202 m n.p.m.), Annapurnę (8092 m n.p.m.) oraz BroadPeak (8067 m n.p.m.).

W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, chętni do wzięcia udziału w zawodach mają do wyboru bieg terenowy, wyścig rowerowy oraz chód.

Po raz pierwszy, osoby pragnące sprawdzić swoje możliwości kondycyjne i umiejętność współpracy w zespole, mogą wziąć udział w drużynowej konkurencji pieszo-rowerowo-kajakowej
. Do pokonania jest 100 km w czasie 13 godzin. Uczestnicy, którzy chcą próbować swoich sił po raz pierwszy lub poprawić zeszłoroczny wynik w biegu, mogą wystartować na sprawdzonych już dystansach 25 i 40 km. Organizatorzy zadbali o to, aby przygotowany zestaw atrakcji i zadań na każdym z dystansów dostarczył wielu emocji i wrażeń.

W chodzie zawodnicy mają do wyboru 3 warianty: 12,5, 25 i 50 km. Do pokonania spacerkiem lub szybkim marszem, samotnie lub w grupie. Rowerzyści mogą spróbować swych sił na dystansie 200 km (trasa szosowa) oraz 80 km (trasa terenowa).

Chętni do wzięcia udziału w tegorocznym mBank eXtreme mogą zgłosić się poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej mBanku.

Rok temu, w ramach V mBank eXtreme, wystartowało przeszło 800 osób. W tym roku organizatorzy spodziewają się podobnego zainteresowania imprezą.

mBank eXtreme zakończy wielki ‘piknik bez scenariusza’, podczas którego zostaną rozdane medale, a publiczność rozgrzeje swoim występem zespół Panaceum. Nie zabraknie również piwa, bigosu,  przepysznej grochówki oraz dobrej zabawy.

mBank eXtreme to wydarzenie o wyjątkowej, nienapuszonej atmosferze, podczas którego można współzawodniczyć z zespołem pierwszego wirtualnego banku w Polsce, posłuchać opowieści Piotra Pustelnika oraz dobrze bawić się na wielkim pikniku. O wyjątkowości tej imprezy decyduje także niepowtarzalny klimat Sielpi – kurortu z lat 70-tych – położonego nad Jeziorem Sielpeckim.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.