Karta jak konto

Karta jak konto

MultiBank rozszerza funkcjonalność kart kredytowych. Od 10 sierpnia 2006r. Klienci będą mogli dokonywać przelewów ze środków dostępnych na karcie regulując w ten sposób np. comiesięczne opłaty za telefon, gaz lub czynsz.

 - Pozwoli to na jeszcze bardziej elastyczny dostęp do własnych pieniędzy, zwiększając równocześnie pulę środków finansowych Klienta o limit, jaki posiada na karcie – mówi Urszula Pawlikowska z Wydziału Kart Kredytowych MultiBanku. – W ramach limitu karty Klient będzie miał możliwość przelania środków za pośrednictwem multilinii lub placówki na dowolnie zdefiniowany rachunek, za wyjątkiem rachunków w MultiBanku.

To bardzo przydatne rozwiązanie w prowadzeniu domowych rachunków i w sytuacji, w której musimy dokonać przelewu większej kwoty pieniędzy, a nie chcemy korzystać ze środków zgromadzonych na rachunku osobistym lub kredycie odnawialnym - dodaje Pawlikowska.

Do końca września tego rodzaju transakcje będą bezpłatne. Później MultiBank będzie pobierał opłatę w wysokości 2% od przelewanej kwoty (minimum 5 zł).

Równocześnie z wprowadzeniem nowej funkcjonalności MultiBank zaoferuje automatyczny zwrot opłaty za odnowienie

kart kredytowych na podstawie wartości transakcji bezgotówkowych w ostatnich 12 miesięcy, podczas których korzystano z karty.

 - Zwrot opłat determinowany jest wysokością transakcji i rodzajem posiadanej karty kredytowej – tłumaczy Urszula Pawlikowska

 Automatyczny zwrot opłat w MultiBanku. Średnia transakcji i rodzaj karty:

Dla kart: Visa Credit, Visa Wola Park, Visa MultiZET, Karta dla Nauczyciela – średnia transakcji1000 zł/m-c

Dla kart Visa Gold -2000 zł/m-c

Dla kart Visa Platinum -3000 zł/m-c

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.