W podróż z mBankiem

W podróż z mBankiem

mBank proponuje Klientom usługi i produkty dopasowane do ich potrzeb. Visa Electron wydawana do rachunku eKONTO została uznana za najlepszą ofertę dla wyjeżdżających na urlop.

Karty płatnicze zapewniają komfort i bezpieczeństwo podróżującym zarówno w kraju, jak i zagranicą. Według raportu przygotowanego przez dziennik Gazeta Prawna oraz portal Bankier.pl, oferta mBanku jest najlepiej dopasowana do potrzeb Klientów.

W raporcie (GP, 25.07.06) czytamy: Zdecydowanie spośród ofert banków wyróżnia się Visa Electron mBanku wydawana do eKonta. Z jej posiadaniem nie wiążą się żadne dodatkowe koszty – zarówno obsługa rachunku, jak i karty są bezpłatne. Wypłacając gotówkę w kraju z obcego bankomatu, klient zapłaci każdorazowo 5 zł, natomiast za granicą 10 zł.

W zestawieniu porównano 23 karty wydawane do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

Treść całego raportu dostępna jest w serwisie Media o Nas.

Dodatkowe wyróżniki karty debetowej Visa Electron mBanku to:

brak opłat za wydanie karty

bezprowizyjna wypłata gotówki w prawie 1500 bankomatach na terenie kraju (sieć Euronet, BZ WBK oraz Cash4You),

samodzielne ustanawianie indywidualnych limitów autoryzacyjnych,

samodzielne definiowanie i zmianę PIN,

aktywację karty poprzez serwis transakcyjny, monitorowanie w serwisie transakcyjnym dokonywanych operacji , rozliczanie transakcji zagranicznych w EURO.

mBank przygotował kilka promocji specjalnie dla tych, którzy wyjeżdżają na urlop.

Klienci mBanku potrzebujący szybkiego przypływu gotówki, mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty KREDYTU gotówkowego: od 500 do 100 000 zł na dowolny cel. Kredyt można otrzymać  bez zbędnych formalności, nawet przy niskich stałych dochodach na okres od 3 do 60 miesięcy. mBank nie wymaga poręczycieli czy dodatkowego ubezpieczenia. Dodatkowo, będąc Klientem mBanku, można uzyskać kredyt jedynie na podstawie 2 dokumentów tożsamości. Aby otrzymać wyższy limit, wniosek może złożyć dwóch niespokrewnionych ze sobą kredytobiorców.

Dodatkowo wszyscy posiadacze KREDYTU gotówkowego, którzy do 30 września polecą ofertę mBanku swoim znajomym, mogą wziąć udział w promocji i wygrać wycieczkę lub zestawy gadżetów.

Ponadto mBank w okresie wakacyjnym proponuje Klientom
promocyjne ceny polis mieszkaniowych i samochodowych oraz atrakcyjne ubezpieczenie podróżne.


Klienci wyjeżdżający na wakacje mogą skorzystać z ubezpieczenia podróżnego, dostępnego przez Internet już od 1,1 zł za dobę! Polisa przesyłana jest do Ubezpieczonego emailem, a jej szczegóły sms`em.

Dla osób, które chcą zadbać o swój spokój na urlopie, mBank przygotował promocje ubezpieczenia majątkowego oraz samochodowego:

polisa majątkowa dla posiadaczy domu lub mieszkania aż 20% taniej, jeśli we wniosku Klient wpisze kod 4444. Promocja trwa do końca września i dotyczy ubezpieczenia mieszkaniowego, ubezpieczenia domu jednorodzinnego, domu w budowie oraz ubezpieczenia wypadkowego (NNW).

polisa samochodowa - 20% taniej, a dla posiadaczy samochodów marki FORD, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, TOYOTA lub SKODA - nawet 25% zniżki. Do tego Bank oferuje Assistance i Zieloną Kartę bez opłat.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.