mKlienci wybrali najlepsze projekty kart

mKlienci wybrali najlepsze projekty kart

mBank ogłasza wyniki konkursu na layouty kart płatniczych przeprowadzonego w ramach platformy mBank Inspiracji. W dniach 17-28 lipca w Łodzi można oglądać wyróżnione prace.

Zwycięzcy II etapu konkursu, zostali wyłonieni w drodze głosowania on-line przeprowadzonego w dniach 7 – 30 czerwca 2006 na stronie konkursowej www.mbank.pl/mbankinspiracji, portalu www.kartyonline.pl oraz Wirtualnej Polsce. W sumie Internauci oddali 16,1 tys. głosów na 16 prac wyróżnionych przez Jury w I etapie konkursu. Za najlepsze głosujący uznali prace:

Radosława Krawczyka, ASP Poznań - w kategorii ”impresje plastyczne nt. logo mBanku”,   Pauliny Tomaszewskiej, ASP Gdańsk - w kategorii „innowacje, nowoczesność, Bank przyszłości”,   Zofii Wolff, ASP Gdańsk - w kategorii „sport, aktywny styl życia”.

Pośród osób, które oddały glos na zwycięskie prace zostaną rozlosowane zestawy konkursowych gadżetów. Pierwsze 70 osób, które zagłosowały na zwycięskie prace otrzymają myszkę optyczną. Kolejne 70 osób otrzyma kubki oraz podkładki pod mysz. Wszystkie gadżety są z limitowanej serii mBank Inspiracji.

Nagrodzone prace można oglądać na wystawie zorganizowanej w Łódź Art Center (ul. Tymienieckiego 3, Łódź) w dniach 17-28 lipca br.

Lista 13 Laureatów (autorów 16 nagrodzonych projektów) pierwszego etapu konkursu na najlepsze propozycje wizualizacji kart płatniczych dostępna jest na stronach serwisu mBank Inspiracji. Jury konkursowe miało do oceny aż 130 prac, które napłynęły z całej Polski. Zwycięzcy pierwszego etapu otrzymali nagrody pieniężne w wysokości 500 zł, dyplomy oraz gadżety. Na każdego z trójki zwycięzców drugiego etapu czeka wygrana w wysokości

5 000 zł oraz szansa wdrożenia projektu do produkcji. Wszyscy wyróżnieni otrzymają także dyplomy oraz zestawy gadżetów.

W skład Jury konkursowego, oceniającego w I etapie konkursu nadesłane prace weszli:

prof. Sławomir Iwański - ASP w Łodzi (Przewodniczący Jury)

prof. Tomasz Bogusławski - ASP w Gdańsku

prof. Marian Oslislo - ASP w Katowicach

prof. Mirosław Adamczyk - ASP w Poznaniu

Małgorzata O´Shaughnessy - Dyrektor Generalny Visa Europe w Polsce

Ewelina Sadowska - Pilc - Naczelnik Wydziału Komunikacji i Zarządzania Marką mBanku


mBank jako pierwsza instytucja finansowa w Polsce zdecydował się na organizację tego typu konkursu – mówi Katarzyna Przybyś, odpowiedzialna za projekt mBank Inspiracji. W filozofii mBanku zawierają się między innymi działania mające na celu wspieranie nowych inicjatyw, talentów oraz nowatorskich projektów. Dlatego uruchomiliśmy platformę pod nazwą mBank Inspiracji. Konkurs na layout karty to dobry start do rozwijania tego obszaru – dodaje.

Do wzięcia udziału w konkursie zaproszeni zostali studenci III, IV, i V roku oraz absolwenci z lat 2004 r. i 2005 r. Akademii Sztuk Pięknych i pozostałych uczelni wyższych, które posiadają kierunki artystyczne (sztuki plastyczne).

Zadaniem uczestników było wykonanie i przesłanie projektu layout’u karty debetowej w co najmniej jednej z trzech kategorii tematycznych:

impresje plastyczne na temat logo mBanku,

innowacje nowoczesność, Bank przyszłości,

aktywny styl życia, sport i aktywność.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.