Maskotka w stylu izzy

Maskotka w stylu izzy

izzyBank wraz z portalem młodzieżowym epuls.pl zapraszają do udziału w konkursie na najlepszą maskotkę lub gadżet izzy.

Do końca lipca br. będzie trwał konkurs na najlepszą maskotkę reprezentującą izzyBank. Do wygrania jest Player mp3 Creative MuVo 256MB USB 2.0. oraz zestawy gadżetów. Technika wykonania prac jest dowolna.

Aby wziąć udział w zabawie, należy mieć podpisaną umowę o prowadzenie konta w izzyBanku. Dodatkowym warunkiem udziału w konkursie jest członkostwo w izzySTREFIE, klubie na portalu młodzieżowym www.epuls.pl, gromadzącym szeroką społeczność internetową. Zgłoszenia można wysyłać do końca lipca br. na adres konkurs@izzybank.pl. Wiadomość email musi zawierać imię i nazwisko, PESEL, nick z portalu epuls, adres email oraz numer telefonu kontaktowego.

Aby ułatwić uczestnikom dokonanie zgłoszenia, izzyBank proponuje przesłanie pracy w postaci zdjęcia lub rysunku drogą elektroniczną, w mailu razem z danymi, lub pocztą tradycyjną.

Obecnie z usług izzyBanku korzysta już przeszło 45,2 tys. osób. W ciągu roku liczba rachunków izzyKONTO wzrosła aż o 70%.

izzyBank to bank dla młodych ludzi, dostępny od 13-go roku życia. Oparty jest na tej samej platformie, co mBank, zatem oferuje wysoki standard użytkowania oraz prostotę. Daje wolność, niezależność, wygodę i korzyści wynikające z dostępu do banku za pośrednictwem telefonu komórkowego, Internetu, telefonu stacjonarnego, bankomatu i debetowej karty płatniczej autoryzowanej on-line.  Prowadzenie izzyKONTA, wydanie i używanie izzyKARTY - karty debetowej Visa Electron, wypłaty gotówki w bankomatach (BZ WBK, Euronet oraz Cash4You na terenie Polski) oraz przelewy na inne konta w izzyBanku i mBanku są bezpłatne. Młody człowiek rachunkiem w izzyBanku dysponuje samodzielnie i niezależnie, jako jego posiadacz.

Epuls rozpoczął swoją działalność w drugiej połowie października 2002 roku Obecnie posiada ponad 300 tys. zarejestrowanych użytkowników. Portal cieszy się wciąż rosnącą popularnością, o czym świadczyć może wygrana w konkursie Rekiny Internetu 2004.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.