Wyciągi elektroniczne dla klientów BRE Banku

Wyciągi elektroniczne dla klientów BRE Banku

W ostatnim czasie BRE Bank wprowadził nową usługę - bezpłatne wyciągi w formie elektronicznej. Dla wszystkich klientów korporacyjnych korzystających z systemów bankowości elektronicznej iBRE i BRESOK wyciągi z rachunków bieżących i pomocniczych są dostępne w formie plików HTML automatycznie, bez konieczności składania dodatkowych dyspozycji przez Klientów.

Klienci mają możliwość otrzymywania wyciągów bankowych w formie elektronicznej bez opłat.Forma wyciągów elektronicznych w zakresie prezentowanych w nich danych i informacji w pełni odpowiada formie obecnie oferowanych wyciągów papierowych. Odpowiednie zabezpieczenia gwarantują bezpieczną transmisję informacji, w niezmienionej formie.
„Mamy nadzieję, że nasi Klienci szybko przekonają się do wyciągów w formie elektronicznej i świadomie zrezygnują z dotychczasowych wyciągów papierowych. Wyciągi elektroniczne to zupełnie nowa jakość, która gwarantuje szybkie i bezpieczne otrzymywanie podstawowych dokumentów bankowych.  Elektroniczna forma  dodatkowo  pozwala na archiwizację wyciągów  w  formie  elektronicznej zamiast  papierowej,  co jest wielokrotnie tańsze i   daje możliwość  bardziej elastycznego dostępu do nich przez  wielu pracowników  firmy”,
komentuje Beata Mossakowaka, Dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu BRE Banku.Wyciągi elektroniczne to kolejna innowacja w ofercie BRE Banku, który na przestrzeni niemal 20 lat działania wielokrotnie oferował pionierskie rozwiązania w dziedzinie technologii, produktów czy nieszablonowych rozwiązań finansowych.W latach 90 BRE był pionierem wdrożenia systemu rozliczeń międzyoddziałowych w czasie rzeczywistym i bankowości elektronicznej (BRESOK) dla przedsiębiorstw, za który otrzymał certyfikat jakości ISO 9001. Aby sprostać wysokiej konkurencji i utrzymać pozycję lidera, BRE Bank stale doskonali ofertę i wdraża nowoczesne rozwiązania informatyczne. System bankowości elektronicznej iBRE, który BRE Bank zaoferował Klientom w 2005 roku to jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań dostępnych na rynku bankowości internetowej dla firm, gwarantujące pełne bezpieczeństwo transakcji oraz najwyższy poziom usług i technologii bankowych


Z usług bankowości elektronicznej BRE Banku - systemu bankowości internetowej dla firm „iBRE” oraz systemu home banking BRESOK – korzysta już ponad 25 tys. użytkowników, reprezentujących blisko 12 tysięcy klientów korporacyjnych.

Wysoka jakość i szeroka funkcjonalność iBRE została doceniona przez magazyn Teleinfo, który wyróżnił BRE Bank jako jeden z najlepiej zinformatyzowanych banków. „Gazeta Bankowa ” w konkursie na Najlepszy Bankowy Projekt Informatyczny 2003 przyznała BRE Bankowi nagrodę główną w kategorii bankowości elektronicznej. Ponadto BRE Bank został Laureatem VI edycji konkursu EUROPRODUKT (2004) w kategorii EUROPRODUKT za System bankowości elektronicznej „iBRE”.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.