Polisa z mBankiem na spokojne wakacje

Polisa z mBankiem na spokojne wakacje

mBank w okresie wakacyjnym proponuje Klientom promocyjne ceny polis mieszkaniowych i samochodowych oraz atrakcyjne ubezpieczenie podróżne.

Klienci wyjeżdżający na wakacje mogą skorzystać z ubezpieczenia podróżnego, dostępnego przez Internet już od 1,1 zł za dobę! Polisa przesyłana jest do Ubezpieczonego emailem, a jej szczegóły sms`em.

Dla osób, które chcą zadbać o swój spokój na urlopie, mBank przygotował promocje ubezpieczenia majątkowego oraz samochodowego:
polisa majątkowa dla posiadaczy domu lub mieszkania aż
20% taniej, jeśli we wniosku Klient wpisze kod 4444. Promocja trwa do końca września i dotyczy ubezpieczenia mieszkaniowego, ubezpieczenia domu jednorodzinnego, domu w budowie oraz ubezpieczenia wypadkowego (NNW).

polisa samochodowa - 20% taniej, a dla posiadaczy samochodów marki FORD, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, TOYOTA lub SKODA - nawet 25% zniżki. Do tego Bank oferuje Assistance i Zieloną Kartę bez opłat.

Jak co roku, mBank przygotował specjalną, wakacyjną ofertę dla Klientów. Dotychczas ubezpieczyli oni w mBanku nieruchomości o wartości niemal 200 mln zł i samochody warte prawie 20 mln zł
– mówi Artur Binkowski, odpowiedzialny za produkty ubezpieczeniowe w mBanku.

Wyróżnikami ubezpieczeń oferowanych w mBanku są: atrakcyjna cena, prosta i przejrzysta konstrukcja oraz łatwa forma zawarcia umowy.

Zakup ubezpieczenia w mBanku umożliwia Klientom:

swobodne ustalenie jego parametrów - sumy oraz wariantu ubezpieczenia - według indywidualnych preferencji,
automatyczne wyliczenie składki ubezpieczenia,


opłatę składki online z wykorzystaniem bezpłatnej i bezpiecznej usługi mTRANSFER,W zakres ubezpieczenia podróżnego wchodzi pokrycie rachunków medycznych za granicą oraz bogaty pakiet assistance m. in.: koszty wcześniejszego powrotu, utrata i uszkodzenie bagażu podróżnego. Ubezpieczenie zapewnia bezpieczeństwo w czasie podróżowania po całym świecie.

Opłaty za wykup polisy dokonuje się przelewem mTRANSFER, a jej numer błyskawicznie przesłany zostaje za pośrednictwem SMS lub email, co jest wystarczającym potwierdzeniem rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej.

W ramach ubezpieczenia majątkowego ubezpieczyć można:

mieszkanie,

dom jednorodzinny,

dom w budowie.

Dodatkowo osoby ubezpieczające mieszkanie lub dom mogą wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC.

Ubezpieczenie NNW oferowane przez mBank przy współpracy z Generali gwarantuje wypłatę świadczenia w przypadku trwałego uszkodzenia ciała lub śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku i może być wykupione indywidualnie lub grupowo, na kwotę 10 tys., 25 tys. lub 40 tys. Podstawowy zakres ubezpieczenia można rozszerzyć na sporty wysokiego ryzyka, jak np. wspinaczka, bungee jumping i sporty motorowe.

Więcej informacji o ubezpieczeniach oferowanych przez mBank znajduje się w serwisie internetowym:
www.mbank.pl/oferta/ubezpieczenia

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.