Cash4you z mBanku

Cash4you z mBanku

Klienci mBanku mają dostęp do bezpłatnych wypłat gotówki w niemal 1500 bankomatach na terenie całego kraju.

Od 1 czerwca br. posiadacze bezpłatnej karty debetowej Visa Electron w mBanku oraz izzyBanku mogą bez prowizji wypłacać pieniądze z sieci niemal 200 bankomatów cash4you. W bankomatach można wypłacić kwotę będącą wielokrotnością 20 zł.

Bankomaty cash4you znajdują się zarówno w dużych aglomeracjach, jak i mniejszych miastach, w miejscach, gdzie nie ma w pobliżu maszyn Euronet i BZ WBK. Dlatego nasi Klienci mają teraz jeszcze szerszy dostęp do bezprowizyjnych wypłat gotówki
- mówi Artur Binkowski z mBanku.

Tym samym Klienci mBanku zyskali dostęp do prawie 1500 maszyn należących, poza Cash4you, do sieci Euronet i BZ WBK.

W celu umożliwienia Klientom szybkiego zlokalizowania czynnych wpłatomatów i bankomatów znajdujących się w danym mieście, na stronie mBanku umieszczona jest wyszukiwarka.

Wyszukiwarka pozwala na znalezienie lokalizacji zarówno bankomatów sieci Euronet, BZWBK i cash4you, jak i wpłatomatów mBanku. Dane o wpłatomatach (lokalizacja, godziny dostępu, automatyczne uwzględnianie nowych urządzeń) aktualizowane są atomatycznie, także te dotyczące ewentualnych awarii wpłatomatu z podaniem orientacyjnego terminu przywrócenia sprawności.

Do 3 września trwa promocja bankomatów sieci cash4you pod hasłem „Wyciągnij więcej z ….. bankomatu”. Aby wziąć udział w promocji wystarczy zarejestrować swoje transakcje poprzez wysłanie wiadomości sms na numer podany na stronach cash4you. W czasie jej trwania nagrodzeni zostaną najbardziej aktywni Klienci sieci (którzy zgłoszą w danym tygodniu największą liczbę wypłat). Do wygrania jest sprzęt marki Whirlpool (kuchenki mikrofalowe, pralki, lodówki i zmywarki). Na zakończenie, spośród wszystkich transakcji zarejestrowanych w czasie trwania promocji, zostaną wybrane numery telefonów, których użytkownicy zarejestrowali największe ilości wypłat. Zwycięzcy otrzymaja nagrody główne – nową Toyotę Yaris, lodówkę Side by Side marki Whirlpool oraz iPody shuffle.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.