BRE Bank nagrodzony za bankowość internetową

BRE Bank nagrodzony za bankowość internetową

BRE Bank został wyróżniony w specjalistycznym rankingu „50 największych banków w Polsce”, przygotowanym przez miesięcznik „Bank”, jako najlepszy Bank dostępny przez Internet. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Klubie Bankowca Związku Banków Polskich w Warszawie.

Ranking Miesięcznika BANK, przygotowany w oparciu o analizy ekspertów rynkowych oraz wyniki finansowe banków za 2005 r. został opracowany już po raz 11. Jak podkreślają jego twórcy, jest to pierwszy tego rodzaju dokument, który tak szeroko prezentuje banki, charakteryzujące się najwyższą dynamiką efektywności, przychodów i korzystnej strukturze kosztów.

W efekcie prac Jury przyznało 11 nagród głównych oraz liczne wyróżnienia w poszczególnych kategoriach.

Nagrodę dla BRE Banku, jako najlepszego Banku dostępnego przez Internet odebrał Prezes Zarządu spółki, Sławomir Lachowski.

„Jeszcze 5 lat temu nikt nie przypuszczał, że bankowość internetowa osiągnie taki sukces. Dziś z tego rodzaju usług korzysta około 1,4 mln Klientów detalicznych i korporacyjnych BRE Banku, a mBank - pierwszy internetowy bank w Polsce - jest jednym z 10 największych banków internetowych w Europie. Nie spoczywamy jednak na laurach. Systematycznie wprowadzamy innowacje zarówno w ofercie produktowej, jak i w rozwiązaniach technologicznych. Dzięki temu staramy się uprzedzać rosnące wymagania i potrzeby biznesowe naszych klientów, co stanowi jeden z elementów naszej przewagi konkurencyjnej” - komentuje Prezes Zarządu BRE Banku, Sławomir Lachowski.

BRE Bank stawia na innowacyjność oferując unikalne produkty i posługując się najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. W latach 90 był pionierem wdrożenia systemu rozliczeń międzyoddziałowych w czasie rzeczywistym i bankowości elektronicznej (BRESOK) dla przedsiębiorstw, za który otrzymał certyfikat jakości ISO 9001. Aby sprostać wysokiej konkurencji i utrzymać pozycję lidera, BRE Bank stale doskonali ofertę i wdraża nowoczesne rozwiązania informatyczne. Najnowszą propozycja dla klientów korporacyjnych jest system bankowości elektronicznej iBRE – jedno z najbardziej innowacyjnych rozwiązań dostępnych na rynku bankowości internetowej dla firm, gwarantujące pełne bezpieczeństwo transakcji oraz najwyższy poziom usług. Z bankowości elektronicznej BRE Banku (BRESOK i iBRE) korzysta już ponad 10 tysięcy przedsiębiorców.

Klientom indywidualnym BRE Bank zapewnia nowoczesne usługi bankowości detalicznej w oparciu o zdalne kanały dostępu, w tym głownie Internet, za pośrednictwem mBanku i (pierwszego w pełni internetowego banku w Polsce) oraz MultiBanku (łączącego nowoczesną bankowość internetową z obsługą klientów w tradycyjnych oddziałach, pełniących rolę centrów usług finansowych).

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.