mKlienci wybierają nowe layouty kart

mKlienci wybierają nowe layouty kart

Zakończył się pierwszy etap konkursu na projekt graficzny kart płatniczych, odbywający się w ramach mBanku Inspiracji. Od 1 czerwca Klienci mBanku i Internauci będą wybierać propozycje, które zostaną wykorzystane przy wizualizacji kart.

Lista 13 Laureatów (autorów 16 nagrodzonych projektów) pierwszego etapu konkursu na najlepsze propozycje wizualizacji kart płatniczych dostępna jest na stronach serwisu mBank Inspiracji. Jury konkursowe miało do oceny aż 130 prac, które napłynęły z całej Polski.


Cieszy nas, że tak wielu młodych artystów zgłosiło się do udziału w naszym pierwszym konkursie mBanku Inspiracji. Zaskoczyła nas zarówno ilość nadesłanych prac, jak i pomysłowość ich twórców – mówi Joanna Chlebna, jedna z pomysłodawczyń i organizatorek konkursu. Kwiatek z naszego logotypu jest bardzo plastycznym i wdzięcznym motywem, dlatego nie baliśmy się włączyć do konkursu kategorii ‘inspiracje na temat logo mBanku’ – dodaje.

Zwycięzcy pierwszego etapu otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 500 zł, dyplomy oraz gadżety. Dla zwycięzców
drugiego etapu czekają nagrody pieniężne w wysokości
5 000 zł oraz szansa wdrożenia projektu do produkcji.

W skład Jury konkursowego, oceniającego nadesłane prace weszli:


prof. Sławomir Iwański - ASP w Łodzi (Przewodniczący Jury)


prof. Tomasz Bogusławski - ASP w Gdańsku


prof. Marian Oslislo - ASP w Katowicach


prof. Mirosław Adamczyk - ASP w Poznaniu

Małgorzata O´Shaughnessy - Dyrektor Generalny Visa Europe w Polsce

Ewelina Sadowska - Pilc - Naczelnik Wydziału Komunikacji i Zarządzania Marką mBanku

Drugi etap wyłoni trzy prace, które zostaną zamieszczone na kartach płatniczych mBanku. Wybór zwycięskiej trójki należy do Internautów – od 1 do 30 czerwca 2006 trwać będzie głosowanie na stronie internetowej mBanku. Dodatkową zachętą do oddawania głosów będą konkursy, w których do wygrania będą gadżety ze specjalnej limitowanej serii mBank Inspiracji.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na początku lipca
2006 r, a zwycięskie projekty zostaną przeniesione na karty płatnicze (Visa Electron) emitowane przez mBank, dołączając do obecnie funkcjonującego layoutu z delfinem. Pod koniec 2006 r nowi Klienci mBanku lub Ci odnawiający kartę debetową do eKONTA będą mogli wybrać jeden spośród czterech wizerunków.

Do wzięcia udziału w konkursie zaproszeni zostali studenci III, IV, i V roku oraz absolwenci z lat 2004 r. i 2005 r. Akademii Sztuk Pięknych i pozostałych uczelni wyższych, które posiadają kierunki artystyczne (sztuki plastyczne).

Zadaniem uczestników było wykonanie i przesłanie projektu layout’u karty debetowej w co najmniej jednej z trzech kategorii tematycznych:

impresje plastyczne na temat logo mBanku,

innowacje nowoczesność, Bank przyszłości,

aktywny styl życia, sport i aktywność.


Konkurs uwieńczony będzie wystawą prac, która odbędzie się w

Łódź Art Center w lipcu 2006. Planowane są również po-konkursowe wystawy w poszczególnych Akademiach Sztuk Pięknych.

Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.