BRE Bank liderem polskiej transformacji 
Copy

Kopiuj tekst

BRE Bank liderem polskiej transformacji 

BRE Bank znalazł się w gronie firm z branży finansowej wyróżnionych tytułem Lider Polskiej Transformacji przyznawanym przez magazyn Forbes.

Forbes Executive Forum - Liderzy 20 lat Polskiej Transformacji to cykl trzech unikatowych spotkań, podsumowujących gospodarcze osiągnięcia Polski w ciągu minionych 20 lat. Podczas tych wydarzeń nagradzani są "Ojcowie Polskiej Transformacji" oraz najlepiej zrestrukturyzowane przedsiębiorstwa.

7 października odbyła się druga z cyklu konferencja, której tematami przewodnimi były przemiany w motoryzacji, rozwój sektora energetycznego oraz transformacja sektora finansowego w Polsce. Podczas spotkania, uhonorowane zostały najlepiej zrestrukturyzowane i zarządzane firmy z branży motoryzacyjnej oraz finansowej. W imieniu BRE Banku nagrodę odebrał Prezes Henryk Okrzeja.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.