Zmiana oprocentowania depozytów w mBanku 

Zmiana oprocentowania depozytów w mBanku 

W związku z obserwowanym na przestrzeni ostatnich miesięcy spadkiem stawek WIBID, mBank podjął decyzję o zmianie oprocentowania lokat terminowych. Oprocentowanie rachunków oszczędnościowych pozostaje bez zmian.

Na naszą decyzję wpłynęła sytuacja panująca na rynku, oddziałująca przede wszystkim na oprocentowanie oferty długoterminowej. Najnowsze zmiany objęły tylko lokaty terminowe mBanku i nie są głębokie. Oprocentowanie rachunków oszczędnościowych, które stanowią naszą ofertę strategiczną, pozostaje bez zmian. - mówi Maciej Witkowski, Dyrektor Biura Sprzedaży Produktów Inwestycyjnych i Ubezpieczeniowych.

Oprocentowanie lokat i rachunków oszczędnościowych wynosi obecnie:

mLOKATY:
- 2-miesięczna z 4,70% na 4,60%,
- 3-miesięczna z 4,75% na 4,60%,
- 4-miesięczna z 5,40% na 5,25%.
- 6-miesięczna z 5,50% na 5,35%
- 12-miesięczna z 5,70% na 5,55%.

eMAX plus oraz mBIZNES plus bez zmian:
- 4,10% dla kwot do 49 999 PLN,
-5,00% dla kwot powyżej 50 000 PLN.

Aktualne informacje o oprocentowaniu dostępne są w tabeli na stronach mBanku.

mBank, część BRE Banku SA, to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszych propozycji. Z oferty mBanku korzysta już ponad 2,2 mln Klientów.


Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.