Zmiany w zespole komunikacji BRE Banku 
Copy

Kopiuj tekst

Zmiany w zespole komunikacji BRE Banku 

1 października nastąpiły zmiany w zespole komunikacji BRE Banku.  Dyrektorem obszaru komunikacji i strategii marketingowej została Paulina Rutkowska, będzie ona nadal odpowiedzialna za spójność działań biur prasowych Grupy BRE. Obowiązki rzecznika prasowego przejął Roman Jamiołkowski.

Departament Komunikacji i Strategii Marketingowej będzie zajmował się koordynacją polityki komunikacyjnej BRE Banku i zarządzaniem marką Grupy BRE. Do zadań nowoutworzonego departamentu będzie należała również współpraca z Fundacją BRE Banku, sponsoring, społeczna odpowiedzialność biznesu oraz obszar public affairs.

W związku z objęciem przez Paulinę Rutkowską stanowiska dyrektora Departamentu Komunikacji i Strategii Marketingowej obowiązki rzecznika prasowego Banku przejmie Roman Jamiołkowski, dotychczas koordynujący pracę wydziału komunikacji i CSR. Rutkowska będzie nadal odpowiedzialna za spójność działań wszystkich biur prasowych Grupy BRE.

Zastępcą rzecznika prasowego jest Piotr Rutkowski, były dziennikarz „Gazety Giełdy Parkiet”, który w czerwcu 2009 r. dołączył do BRE Banku. Współpracą z mediami w zespole ds. komunikacji zewnętrznej zajmuje się również Monika Najdrowska.

***

Paulina Rutkowska jest związana z Grupą BRE Banku od 2003 r. Zaczynała jako specjalista PR, potem była rzeczniczką prasową mBanku. 1 kwietnia 2007 przeszła do BRE Banku obejmując analogiczne stanowisko i koordynując działania komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

Paulina Rutkowska jest absolwentką Warwick University w Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyła studia International Business with German Studies, połączone z praktyką w krajach niemieckojęzycznych (Niemcy i Szwajcaria). Studiowała również na Hochschule St.Gallen w Szwajcarii i Shiller International University w Heidelbergu w Niemczech w dziedzinie Dyplomacji i Współpracy Międzynarodowej. W 2008 roku ukończyła podyplomowe studium na kierunku: Public Relations i Strategicznego komunikowania w firmach w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Roman Jamiołkowski związany jest z Grupą BRE Banku od maja 2008 roku. Wcześniej pracował w British American Tobacco w Warszawie i Brukseli, gdzie był odpowiedzialny za Corporate and Regulatory Affairs, Public Affairs, i CSR. Pracował również w Loży Dolnośląskiej Business Center Club i przy Dolnośląskim Forum Politycznym i Gospodarczym. Ukończył Gospodarkę Narodową na Akademii Ekonomicznej im. O. Langego we Wrocławiu.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.