MultiBank na podium 

MultiBank na podium 

Drugie miejsce w kategorii najlepszy bank tradycyjny i trzecie wśród banków najbardziej przyjaznych osobom niepełnosprawnym, to wyróżnienia dla MultiBanku przyznane w kolejnej edycji rankingu „Przyjazny Bank Newsweeka”.

W czwartek, 17 września, podczas konferencji Newsweek FORBES European Banking Congres w  Warszawie ogłoszono wyniki audytu polskiej bankowości detalicznej, przeprowadzanego przez firmę TNS OBOP na zlecenie tygodnika Newsweek. Jak co roku niezależna firma badawcza oceniła między innymi jakość obsługi Klienta, kompetencje doradców bankowych i funkcjonalność serwisów internetowych oferowanych przez 23 najważniejsze instytucje finansowe w Polsce.

MultiBank zajął wysokie, drugie miejsce w kategorii podstawowej rankingu - „bank detaliczny”. Ze szczególnym uznaniem audytorów firmy TNS OBOP spotkały się: wygląd placówek, wysoka jakość obsługi i przyjazność procedur MultiBanku.

W tegorocznym rankingu pojawiły się po raz pierwszy dwie nowe kategorie. Audytorzy oceniali przyjazność banków w stosunku do osób niepełnosprawnych i emerytów. MultiBank uplasował się na trzecim miejscu w pierwszej z tych kategorii.

-  Tytuł „Przyjaznego Banku Newsweeka”, to obok dwóch Laurów Klienta i Godła Jakości Obsługi, kolejna w tym roku, nagroda, przyznana na podstawie opinii osób korzystających z usług Banku.– mówi Cezary Kocik, Dyrektor  Banku ds. MultiBanku – Tym razem do głosu naszych stałych Klientów przyłączyli się profesjonalni audytorzy z niezależnej firmy badawczej. Obecność w wąskim gronie laureatów rankingu Newsweeka,  świadczy o konsekwencji w realizacji strategii opartej na wysokiej jakości obsługi. Wysoką lokatę traktuję jako zaszczyt i zobowiązanie na przyszłość.
 – dodaje Kocik.
Powiązane artykuły
Nowość w aplikacji mBanku: proste skanowanie danych do przelewu

W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu. Zamiast mozolnie przepisywać cyfry czy adres odbiorcy przelewu, wystarczy nakierować kamerę telefonu i… gotowe!
Nowość w mBanku: debetówka z wieloma walutami bez kosztów 

Płacenie za granicą będzie jeszcze prostsze dzięki nowej usłudze, którą mBank przedstawi klientom w listopadzie. Każdy klient, który ma w portfelu zwykłą kartę Visa, będzie mógł bezpłatnie włączyć usługę wielowalutową. Na początek będzie ona działać dla czterech walut: E
Matematyka jest wszędzie! Ponad 100 tys. zamówień książki mFundacji

Fundacja mBanku wydała i przekazała rodzicom w całej Polsce przełomową książkę „Matematyka jest wszędzie”. Właśnie zakończyła się trzecia, ostatnia edycja akcji, w której można było zamówić dla siebie jej bezpłatny egzemplarz. We wszystkich edycjach w 2018 roku książkę z
Allegro wprowadza nową ofertę kredytu dla firm i wspiera rozwój polskiej przedsiębiorczości

Allegro, we współpracy z mBankiem wprowadza dwie nowe metody finansowania dla firm handlujących w serwisie: pożyczkę gotówkową oraz kredyt w rachunku bieżącym. Rozwiązanie stworzone jest z myślą o internetowych mikroprzedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swój biznes dzięki szybkiemu dostępowi do dodatkowych środków. Decyzja kredytowa dostępna jest już w 3 minuty od wysłania wniosku. Wysokość finansowania dopasowana jest do wielkości sprzedaży na Allegro. Dzięki temu do skorzystania z kredytu nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty. Wystarczy prosty wniosek online dostępny na platformie Allegro.